Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 819
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa postać nad rozlewiskiem

Dziś w Warszawie rozpoczynają się zdjęcia do serialu "Życie nad rozlewiskiem 2". Dowiedzieliśmy się, że w 4. części "Rozlewiska" pojawi się zupełnie nowa postać - piękna i uwodzicielska Agata - która bardzo skomplikuje życie Marysi (Olga Frycz) i Kuby (Antoni Królikowski). Zagra ją Orina Krajewska, znana dotąd z niewielkich ról w "Komisarzu Alexie" i "Prawie Agaty".

Zanim pod koniec maja cała ekipa "Życia nad rozlewiskiem 2" przeniesie się na Mazury, zrealizowane zostaną wszystkie sceny rozgrywające się w stolicy. Warszawska część serialu opowiadać będzie przede wszystkim o życiu małżeńskim Marysi i Kuby Milewiczów. Ich związek pogrąży się w wielkim kryzysie z powodu fascynacji Kuby niezwykle atrakcyjną Agatą. W rolę uwodzicielskiej dziewczyny wcieli się młoda i piękna aktorka Orina Krajewska.

Ciekawostką jest, że Orina zagrała wcześniej w "Domu nad rozlewiskiem" i "Miłości nad rozlewiskiem" zupełnie inną postać! W scenach retrospektywnych widzieliśmy ją jako Bronisławę, mamę Basi (Małgorzata Braunek). Tym razem Orina dostała od producentów serialu szansę pokazania się w o wiele większej roli.

- Orina jest bardzo zdolną dziewczyną. Mam nadzieję, że po emisji "Życia nad rozlewiskiem 2" jej kariera naprawdę nabierze tempa. Ona na to zasługuje! - mówi producentka Katarzyna Kalicińska.

Reklama

Orina Krajewska w poprzednich częściach "Rozlewiska" pojawiła się przez przypadek. Przyjechała na plan w odwiedziny do swojej mamy - Małgorzaty Braunek.

- Początkowo miałam grać nie tylko Basię, ale też w scenach retrospektywnych swoją własną matkę 30 lat młodszą ode mnie. Spędzało mi to sen z powiek. Pewnego dnia odwiedziła mnie na planie córka. Gdy reżyser zobaczył Orinę, stwierdził, że nie muszę grać własnej matki, bo ma już lepszą kandydatkę do tej roli - opowiadała Małgorzata Braunek w wywiadzie.

Orina tak bardzo spodobała się całej ekipie, że gdy w scenariuszu "Życia nad rozlewiskiem 2" pojawiła się nowa postać, producenci bez wahania zaproponowali, by zagrała ją właśnie Krajewska.

Dziś Orina po raz pierwszy spotka się na planie z Antonim Królikowskim i Olgą Frycz.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje