Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 797
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kończy dziś 25 lat!

Dziś, 10 czerwca, Olga Frycz, czyli Marysia z "Życia nad rozlewiskiem", kończy 25 lat! Dwa tygodnie temu minęło natomiast 15 lat od dnia premiery pierwszego filmu, w którym zagrała!

Olga Frycz kończy 25 lat z 25 rolami na koncie! Pierwszą, w "Grach ulicznych" Krzysztofa Krauze, zagrała, gdy była dziesięciolatką. Właśnie wtedy pomyślała, że aktorstwo to zawód, który chciałaby wykonywać, kiedy dorośnie. I wykonuje go z powodzeniem, choć z zawodu jest... filmoznawczynią.

Reklama

- Przeżyłam rozczarowanie, gdy nie dostałam się do żadnej szkoły aktorskiej - powiedziała niedawno w wywiadzie.

Olga do dziś nie wie, dlaczego komisje egzaminujące kandydatów na aktorów w szkołach w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Wrocławiu, odrzuciły ją. Nikt nigdy jej tego nie powiedział! Zdawała przecież, mając już spory dorobek filmowy z dwiema świetnymi rolami w "Weiserze" Wojciecha Marczewskiego na czele.

- A może miałam szczęście, że mnie nie przyjęli? - zastanawiała się w wywiadzie, dodając, że wielu ludzi po szkole nie dostaje ról, a ona przecież gra!

Olga Frycz jest zadowolona z tego, co przynosi jej życie. Sama urządziła niewielkie mieszkanie, kiedy przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy, ma wielu przyjaciół, którzy doceniają jej talent... kulinarny, tylko w ubiegłym roku zagrała aż w pięciu produkcjach i dostała nominację do Orłów, Polskich Nagród Filmowych, w kategorii Najlepsza główna rola kobieca za kreację we "Wszystko, co kocham".

Czego więcej może chcieć od życia dziewczyna, której niemal wszystkie marzenia się spełniają?

- Być zdrową i kochaną - mówi.

Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz | Życie nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje