Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kiedyś była grubaską!

Joanna Brodzik, czyli Małgorzata Jantar z "Miłości nad Rozlewiskiem", nie zawsze była tak piękna jak dziś. Trudno uwierzyć, ale w czasach, gdy chodziła do liceum, nazywano ją... grubaską.

- W liceum byłam bardzo okrągłą nastolatką. Wstydziłam się swojego ciała tak bardzo, że uciekałam z lekcji WF-u. To był dla mnie wielki stres. Odreagowywałam go, jedząc - mówi.

Reklama

Doszło do tego, że mama zamykała przed nią lodówkę na klucz.

- Dosłownie, bo mieliśmy lodówkę starego typu, z kluczykiem. Dziś bardzo jestem wdzięczna mamie za to, że zaprowadziła mnie do lekarza. Chudniecie pod fachowym okiem nie było koszmarem.

Joannie Brodzik udało się zapanować nad swoją tuszą: pod kontrolą lekarza i mamy schudła w ciągu półtora roku 25 kilogramów! Teraz jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Czasem zagląda do albumu ze starymi zdjęciami, by rzucić okiem na tę dziewczynę, którą kiedyś była.

- Lubię oglądać swoje zdjęcia sprzed lat - mówi.

- Patrzę na nie i widzę, że ciągle się zmieniam, dojrzewam. Nie boję się, że młodość szybko minie, a uroda odejdzie wraz z nią. Uroda przemija, ale człowiek, jakiego nosimy w środku, to rzecz trwała. Jeśli mamy dobry stosunek do siebie, do świata i ludzi, możemy starzeć się twarzowo, czyli optymistycznie, a nie gorzko i smutno. Radość życia jest ważniejsza od wszystkich kosmetyków razem wziętych.

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Brodzik | Miłość nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje