Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jakie seriale poleca Joanna Brodzik?

Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z “Życia nad rozlewiskiem", stara się być w miarę na bieżąco z nowościami serialowymi. Ogląda tytuły, które zmieniają oblicze telewizji. Poznaj szczegóły!

Przy okazji wizyty na planie “Życia nad rozlewiskiem 2" zapytaliśmy Joannę Brodzik o to, czy ogląda seriale. A jeżeli tak, to jakie?

Reklama

- Nie mam na to zbyt wiele czasu, zwłaszcza od kiedy moi synowie przyszli na świat - mówi popularna aktorka. - Staram się jednak być w miarę na bieżąco i zobaczyć przynajmniej jeden odcinek, jeżeli na rynku pojawia się coś, co wydaje mi się posuwające gatunek seriali do przodu. Ta gałąź telewizji bardzo mocno się rozwija. Od lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia, kiedy odkryto moc sitcomu, seriale zyskały nowy wymiar.

- Mówię o takich produkcjach, które pojawiły się i zrewolucjonizowały telewizję, jak choćby "Breaking Bad" czy "Mad Man". Oczywiście w większości są to produkcje amerykańskie, ale wino robią Francuzi, a kino Amerykanie. Staram się oglądać te rzeczy, które zmieniają oblicze telewizji. Duże wrażenie zrobił na mnie "Mad Man", w którym nie ma ani jednego pozytywnego bohatera. Tak naprawdę bohaterem jest stylizacja.

- Jestem fanką fantastyki. Zaciekawił mnie "Flash Forward" z młodszym Fiennesem. Miał on najbardziej dopracowany scenariusz po "Prison Break". Niesamowicie trzyma w napięciu. Jeżeli macie możliwość, polecam, bo naprawdę zrywa laczki.

Czy podzielacie opinie Joanny Brodzik?

Dowiedz się więcej na temat: Życie nad rozlewiskiem | seriale | Brodzik Joanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje