Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Dla ukochanej zrezygnuje z kariery!

W pierwszych odcinkach serialu "Nad rozlewiskiem" grany przez Piotra Grabowskiego Konrad będzie musiał podjąć decyzję, która odmieni całe jego życie.


Reklama

Konrad (Piotr Grabowski) jest cenionym architektem. Cieszy się uznaniem kolegów z pracy, a jego szefowie uważają go za świetnego specjalistę. On jednak nie chce, by praca stała się najważniejszą rzeczą w jego życiu. Po rozwodzie z Małgosią (Joanna Brodzik) doszedł do wniosku, że tym, co tak naprawdę najbardziej się dla niego liczy, jest... miłość i życie u boku kobiety, którą stracił i którą za wszelką cenę chce odzyskać.

Kiedy Konrad dostanie propozycję wejścia do zarządu firmy, w której pracuje, w pierwszej chwili uzna to za ogromną szansę na zrobienie wielkiej kariery zawodowej. Po zastanowieniu uzna jednak, że nowe obowiązki uniemożliwią mu częste wizyty nad rozlewiskiem i mogą stanąć na drodze do jego szczęścia u boku Małgosi. Będzie musiał podjąć decyzję, która zmieni całe jego życie.

Zdradzamy, że Konrad po długim namyśle odrzuci propozycję swoich szefów i rzuci pracę w Warszawie. Przeprowadzi się na Mazury i będzie pomagał ukochanej w prowadzeniu pensjonatu. Nie zrezygnuje jednak całkiem z architektury, która jest jego pasją. Podejmie się zaprojektowania i zbudowania mostu w Ostródzie.

Podczas otwarcia zaprojektowanego przez siebie "mostu zakochanych" Konrad przeżyje chwile grozy. Po uroczystości Małgosia będzie miała bardzo groźny wypadek i trafi do szpitala. To właśnie troska o zdrowie ukochanej kobiety sprawi, że zdecyduje się na porzucenie pracy w stolicy, by być przy Małgosi w trudnych chwilach.

Przypominamy, że premierowe odcinki serialu "Nad rozlewiskiem", będącego kontynuacją "Życia nad rozlewiskiem", emitowane będą w TVP 1 w każdą niedzielę począwszy od 2 grudnia o godzinie 20.20.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje