Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 822
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czartoryska i Trzepiecińska walczą z... depresją

Anna Czartoryska, czyli Paula z "Nad rozlewiskiem", i Joanna Trzepiecińska, czyli Renata z "Barw szczęścia", znalazły się w gronie gwiazd, które postanowiły wesprzeć działalność Stowarzyszenia "Aktywnie przeciwko depresji" i wystąpiły podczas koncertu "Radość jest..." zorganizowanego z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją.


Muzyka była jedną z pierwszych znanych na świecie metod leczenia... depresji. Już Arystoteles mówił, że łagodzi obyczaje, a Pitagoras, że budzi w sercu pragnienie dobrych uczynków. Nic więc dziwnego, że Stowarzyszenie "Aktywnie przeciwko depresji" właśnie muzykę uznało za najlepszy sposób, by uczcić Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją.

Reklama

W charytatywnym koncercie "Radość jest...", z którego dochód przeznaczony został na finansowanie działań edukacyjnych dla pacjentów dotkniętych depresją i ich rodzin, zgodziło się wystąpić mnóstwo znanych z seriali gwiazd.

Na scenie stołecznego Teatru Polonia o terapeutycznej mocy muzyki śpiewająco przekonywali widzów m.in. Anna Czartoryska, czyli Paula z "Nad rozlewiskiem", Joanna Trzepiecińska, czyli Renata z "Barw szczęścia", Magdalena Smalara, czyli Sylwia z "Przepisu na życie", Ewa Błaszczyk, czyli niezapomniana Kasia Piórecka z kultowych "Zmienników", Piotr Gąsowski, czyli doktor Czesław Basen z "Daleko od noszy", Robert Rozmus, czyli Mariusz Kwiatkowski z "M jak miłość", Michał Milowicz, czyli Czarek Bąk z "Barw szczęścia", oraz Czesław Mozil i Stanisław Soyka.

- Znam ludzi, którym depresja zniszczyła życie, wiem, że zły nastrój to coś, z czym codziennie walczą tysiące Polaków... Jeśli mogę choć w malutkim stopniu przyczynić się do tego, że ktoś, kto walczy z depresją, uśmiechnie się, bez wahania to robię! - mówiła Anna Czartoryska tuż przed swoim występem.

W naszej galerii znajdziecie fotorelację z koncertu "Radość jest..." Zobaczcie, jak na scenie Teatru Polonia prezentowały się gwiazdy, które zgodziły się wesprzeć Stowarzyszenie "Aktywnie przeciwko depresji"

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje