Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Coś dla aktywnych i dbających o urodę kobiet...

Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", Tamara Arciuch, czyli Anna Gruszyńska z "M jak miłość", i Anna Guzik, czyli Żaneta Kopeć z "Na Wspólnej", spotkały się w poniedziałek w Łazienkach Królewskich, by dowiedzieć się, które z dostępnych na polskim rynku kosmetyków są najlepsze dla aktywnych i dbających o urodę kobiet.


Reklama

W poniedziałkowy wieczór w Starej Pomarańczarni w Łazienkach Królewskich ogłoszone zostały wyniki plebiscytu Prix de Beaute 2012. Konkurs mający na celu ułatwienie Polkom wybór najlepszych kosmetyków dostępnych w sklepach odbył się już po raz czternasty. Nagrody przyznano w 18 kategoriach, a laureatów wyłoniło profesjonalne jury.

Na gali Prix de Beaute nie mogło zabraknąć gwiazd, którym nie jest obojętne, jakich kosmetyków używają, by świecić najjaśniej i najpiękniej.Na czerwonym dywanie pojawiły się przedstawicielki najpopularniejszych polskich seriali. Oprócz Anny Czartoryskiej, Tamary Arciuch i Anny Guzik, pozowały fotoreporterom do zdjęć m.in. Katarzyna Cichopek i Anna Wendzikowska, czyli Kinga Zduńska i Monika Ochman z "M jak miłość", Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z "Na Wspólnej", Anna Bosak, czyli Lena Widocha z "Teraz albo nigdy!", i Magdalena Schejbal, czyli Ewa Drawska ze "Szpilek na Giewoncie".

Zainteresowanym, których kosmetyków należy używać, był też Tomasz Ciachorowski, czyli Igor Grabowski z "Linii życia" i Michał Duszyński z "Majki". Znane z seriali gwiazdy nie tylko świetnie się bawiły podczas imprezy w Starej Pomarańczarni, ale też osobiście wręczały zwycięzcom statuetki.

Do konkursu Prix de Beaute zapraszane są wszystkie firmy kosmetyczne działające na rynku polskim. Uczestnicy konkursu nadsyłają zgłaszane przez siebie produkty w odpowiedniej kategorii. Produkty te są oceniane przez jurorów pod względem składu, jakości, zgodności obietnic producenta z rzeczywistym działaniem produktu, stopnia zadowolenia z jego stosowania oraz stosunku jakości do ceny. Po dokonaniu oceny jury nominuje do nagrody Prix de Beauty po 5 produktów w każdej z 18 kategorii. Ostatecznego wyboru dokonuje jury.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z wczorajszej gali. Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie.


Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska | seriale | Życie nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje