Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 815
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem" Uczuciowe burze przerwą ciszę nad rozlewiskiem...

Już w 1. odcinku "Ciszy nad rozlewiskiem" rozpęta się uczuciowa burza, która nie ucichnie nawet na moment aż do końca ostatniej serii mazurskiej sagi! Miłosne rozterki nie ominą żadnej z bohaterek serialu.


Reklama


Marysia (Olga Frycz) poczuje, że uczucie, jakim obdarzyła Krzysztofa (Mateusz Janicki), nie jest już tak silne, jak jeszcze niedawno, a ich wspólne życie wcale nie układa się tak cudownie, jak chciałaby. Leśniczego nie zachwyci pomysł Marysi, by jak najszybciej zostali... rodzicami. Awans, jaki zaproponują mu przełożeni, uzna za szansę wyrwania się znad rozlewiska. Tyle, że ukochana wcale nie będzie chciała z nim wyjechać!

Także nad związkiem Kuby (Antoni Królikowski) i Agaty (Orina Krajewska) zawisną czarne chmury. Były mąż Marysi, zdradzony i upokorzony przez swą dziewczynę, rzuci ją i postanowi odzyskać miłość kobiety, z którą nie tak dawno się rozwiódł. Przyjedzie na Mazury, ale aby dopiąć swego i ponownie rozkochać w sobie byłą żonę, będzie musiał stawić czoła Krzysztofowi. Dojdzie do bójki...

Tymczasem Marysia nie będzie chciała uwierzyć, że Kuba na zawsze porzucił życie lekkoducha i wreszcie się ustatkował. Kilka rozmów z nim sprawi jednak, że przekona się, iż bardzo się zmienił. Pewnego wieczoru zwierzy się Kubie ze swoich problemów związanych z Krzysztofem, a gdy ten przytuli ją i pocałuje, nie będzie nawet próbowała się bronić... Dopiero rano, gdy obudzi się w łóżku obok nagiego Kuby, zrozumie, że wcale nie przestała go kochać! Czy zdecyduje się odejść od leśniczego?

Po wyjeździe Sławka (Krystian Wieczorek) do Kanady Paula (Anna Czartoryska) nauczy się dawać sobie radę sama. Pewnego dnia dojdzie jednak do wniosku, że nie chce, by jej życie upływało jedynie na zajmowaniu się domem, opiekowaniu dziećmi i... czekaniu na powrót męża, który - jak się okaże - nie ma zamiaru wrócić do Polski! Gdy na Mazurach pojawi się przystojny fotograf Piotr (Aleksy Komorowski), Paula znajdzie w nim wspaniałego powiernika i przyjaciela. Przyjaźń, którą go obdarzy, nieoczekiwanie przerodzi się w coś więcej. Ale Piotr, co wyjdzie na jaw podczas jednej z rozmów z nową znajoma, tak naprawdę nie będzie w stanie zapomnieć o dziewczynie, którą niedawno stracił. Czy Pauli uda się zdobyć jego serce?

Na 1. odcinek ostatniej części mazurskiej sagi TVP1 zaprasza już 7 grudnia o godzinie 20.25.

Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje