Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 822
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": ​Sielanka zamieni się w koszmar

Agata (Orina Krajewska), dla której Kuba (Antoni Królikowski) zostawił Marysię (Olga Frycz), szybko zmęczy się życiem u boku lekkoducha nie potrafiącego utrzymać żadnej pracy. Kiedy w dodatku będzie musiała zamieszkać z jego rodzicami, postawi ukochanemu ultimatum i każe wybierać pomiędzy nią a... matką!Reklama

Już w pierwszych odcinkach "Ciszy nad rozlewiskiem" (emisja od marca w TVP1) okaże się, że wspólne życie Agaty i Kuby z sielanki szybko zmieni się w prawdziwy koszmar!

Choć mieli wspaniałe plany i wydawało im się, że pokonają wszystkie przeciwności losu i będą ze sobą bardzo szczęśliwi, codzienne życie po prostu da im w kość.

Kuba znów straci pracę, a bardzo poważne kłopoty finansowe, z którymi zacznie się borykać, sprawią, że nie będzie w stanie płacić czynszu za mieszkanie, jakie wynajął razem z Agatą. Młodzi kochankowie zostaną zmuszeni do zamieszkania z rodzicami Kuby...

Pomysł ten początkowo nie wyda się Agacie zły, ale kiedy zrozumie, że jej ukochany wciąż pozostaje pod ogromnym wpływem matki (Małgorzata Sadowska), która jest dla niego wyrocznią, dojdzie do wniosku, że nie chce ani chwili dłużej tkwić w związku nie dającym jej ani szczęścia, ani satysfakcji.

- Musisz się zdecydować! Albo mieszkanie z mamusią, albo ja - powie Kubie tuż po tym, jak matka chłopaka da jej wyraźnie do zrozumienia, że jej syn zmienił się na gorsze po rozstaniu z Marysią.

- Marysia miała na niego dobry wpływ. Tak fajnie się uzupełniali... Byli cudowną parą... - usłyszy Agata od matki Kuby.

W dodatku matka chłopaka obwini Agatę o to, że przeszkadza Kubie w realizacji marzeń i ten musi - zamiast cieszyć się życiem - walczyć o przetrwanie!

- Kiedyś taki nie był. Od rozwodu z Marysią nie może się jakoś odnaleźć - bez ogródek wygarnie dziewczynie syna, kiedy pewnego dnia zostaną same, dodając, że rozwód Kuby i Marysi uważa za wielki błąd.

Czy Kuba też pożałuje swojego rozstania z Marysią? Czy Agata da mu szansę, by udowodnił, że dobrze zrobiła wiążąc się z nim? Czy uda się jej dojść do porozumienia z matką chłopaka?

Odpowiedzi na te pytania przyniosą pierwsze odcinki 5. serii mazurskiej sagi. Emisję "Ciszy nad rozlewiskiem" TVP1 rozpocznie już w marcu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje