Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 822
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Powstaną nowe odcinki mazurskiej sagi?

Choć na emisję "Ciszy nad rozlewiskiem" musimy czekać aż do września, jest niemal pewne, że powstaną kolejne odcinki mazurskiej sagi. Jak udało się nam ustalić, trwają już prace nad scenariuszem 6. serii opowieści o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych.


Reklama


W Małgosię Jantar Joanna Brodzik wcieliła się po raz pierwszy w 2009 roku w "Domu nad rozlewiskiem". Nie przypuszczała wtedy, że jej mazurska przygoda trwać będzie przez kilka kolejnych lat, a kreacja w wieloodcinkowej opowieści o życiu kobiety, która postanawia opuścić Warszawę i szukać szczęścia na Mazurach, przyćmi większość jej dotychczasowych dokonań aktorskich.

Wiele wskazuje na to, że Joanna Brodzik także w tym roku spędzi lato w Ostródzie i znów wcielać się będzie we właścicielkę uroczego pensjonatu nad rozlewiskiem. Choć  twórcy serialu nie potwierdzają oficjalnie, że powstanie 6. seria "Rozlewiska", jest niemal pewne, że cała ekipa już w lipcu zjawi się na planie.

- Nie zapadły jeszcze żadne decyzje w sprawie kontynuacji serialu, wciąż czekamy na emisję "Ciszy...", ale mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy na Mazury - mówi nam, prosząc o zachowanie anonimowości, osoba z produkcji mazurskiej sagi.

Joanna Brodzik, która odkąd wciela się w Małgosię Jantar, konsekwentnie odmawia udziału w innych serialach, zarezerwowała już sobie ponoć całe lato na pracę w Ostródzie, a jej synowie - Janek i Franciszek - cieszą się, że znów spędzą wakacje w miejscu, które uwielbiają.

- Zakochałam się w Mazurach - mówiła po zakończeniu zdjęć do 1. serii "Rozlewiska" Joanna Brodzik, dodając, że okolice Ostródy okazały się dla niej i jej chłopców wymarzonym miejscem na spędzenie wakacyjnych miesięcy.

Kolejne lata spędzone tutaj utwierdziły tylko aktorkę w przekonaniu, że dobrze zrobiła rezygnując z innych propozycji zawodowych i wiążąc się na dłużej z jedną produkcją.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama