Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 812
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem" ostatnią częścią mazurskiej sagi?

Czy to możliwe, by "Cisza nad rozlewiskiem", której emisję TVP1 rozpocznie po wakacjach, miała być ostatnią częścią mazurskiej sagi? Producentka Katarzyna Kalicińska potwierdziła w rozmowie z nami, że w tym roku ekipa serialu nie spotka się na Mazurach.


Reklama


To, że latem tego roku - po raz pierwszy od pięciu lat - nie będą kręcone zdjęcia do nowych odcinków mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", nie oznacza, że czekająca na premierę "Cisza" będzie ostatnią częścią opowieści o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych. Decyzję, czy zlecić produkcję kolejnej serii, władze TVP1 podejmą dopiero jesienią. Niewykluczone więc, że gwiazdy "Rozlewiska" za rok znów spotkają się na planie w okolicach Ostródy.

Do tej pory TVP1 wyemitowała 4 części serialu - "Dom nad rozlewiskiem" (2009), "Miłość nad rozlewiskiem" (2010), "Życie nad rozlewiskiem" (2011), "Nad rozlewiskiem" (2012). Ostatnia z dotychczas nakręconych - "Cisza nad rozlewiskiem" (2013) - pojawi się na antenie Jedynki jesienią.

Przypomnijmy, że serial opowiada o losach Małgosi Jantar, która zdecydowała się porzucić karierę w Warszawie, zamieszkać na Mazurach i prowadzić uroczy pensjonat należący wcześniej do jej mamy Barbary Jabłonowskiej (Małgorzata Braunek). Niespodziewanie dołączyła do niej po nieudanej próbie ułożenie sobie życia w stolicy jej córka Marysia (Olga Frycz), która na Mazury ściągnęła też swą przyjaciółkę Paulę (Anna Czartoryska). Historia trzech pokoleń kobiet pokazana na tle zapierających dech w piersiach mazurskich plenerów  cieszyła się i wciąż cieszy wielką popularnością.

Joanna Brodzik bardzo żałuje, że tego lata nie wcieli się ponownie w Małgosię. Aktorka ma jednak nadzieję, że jej przygoda z "Rozlewiskiem" będzie miała swój dalszy ciąg. W tym roku zdjęcia do kolejnych odcinków serialu i tak uniemożliwiałaby ciężka choroba Małgorzaty Braunek oraz stan Anny Czartoryskiej, która lada moment urodzi swe pierwsze dziecko.

- Wierzę, że za rok wszyscy znów spotkamy się nad rozlewiskiem - mówi Katarzyna Kalicińska.

Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak w kolejnych seriach mazurskiej sagi zmieniały się główne bohaterki serialu.

Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje