Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 815
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Marysia kocha jednocześnie dwóch mężczyzn!

Już w 1. odcinku "Ciszy nad rozlewiskiem" - ostatniej serii mazurskiej sagi - okaże się, że Marysia (Olga Frycz) ma wielkie wątpliwości, czy dobrze zrobiła, decydując się związać z Krzysztofem (Mateusz Janicki).


Reklama


Miłość Krzysztofa nie będzie - na co bardzo liczyła Marysia - najlepszym lekarstwem na złamane rozstaniem z Kubą (Antoni Królikowski) serce córki Małgosi Jantar (Joanna Brodzik). Marysia, choć świadoma, że trudno przyjdzie jej zmienić wszystkie swoje dotychczasowe przyzwyczajenia, zdecydowała się przeprowadzić z Warszawy na Mazury, by zamieszkać z mężczyzną, dla którego straciła głowę.

Niepokoić się jednak będzie o swoją przyszłość, widząc, że związek z przystojnym leśniczym nie układa się tak, jak chciała... Krzysztof niespodziewanie dostanie propozycję awansu. Lepsza praca i lepsze zarobki wiązać się będą z wyjazdem na drugi koniec Polski. Marysia natomiast za żadne skarby świata nie zgodzi się opuszczać Mazur. Tu przecież znalazła swój prawdziwy dom i spokój, którego od dawna tak bardzo jej brakowało...

Marysia uświadomi sobie, że bardzo chce poznać smak macierzyństwa. Myśl o dziecku nie da jej spokoju, a fakt, że Krzysztofowi wcale nie śpieszy się do zostania tatą sprawi, że zacznie patrzeć na ukochanego z zupełnie innej niż dotąd perspektywy.

- Być może zrobiłam największy błąd swojego życia odchodząc od Kuby - zwierzy się pewnego dnia Pauli (Anna Czartoryska).

Zdradzamy, że były mąż pojawiać się będzie w myślach Marysi bardzo często.

- Nie wiem, dlaczego nam nie wyszło - powie kiedyś podczas szczerej rozmowy z Małgosią.

Kiedy niespodziewanie Kuba pojawi się nad rozlewiskiem i oznajmi wszystkim, że rzucił Agatę (Orina Krajewska), wydoroślał i zaczął bardzo poważnie traktować życie, Marysia zrozumie, że wiele by dała, by móc jeszcze raz spróbować ułożyć sobie życie u jego boku. Dojdzie do wniosku, że wcale nie przestała kochać Kuby!

- Można kochać jednocześnie dwóch mężczyzn? - zapyta Paulę, ale nie doczeka się jednoznacznej odpowiedzi.

Czy Marysia w końcu dokona wyboru pomiędzy Krzysztofem a Kubą? Który z nich wygra rywalizację o jej względy i miłość? Przekonamy się o tym już nadchodzącej zimy. "Cisza nad rozlewiskiem" pojawiać się będzie na antenie TVP1 w niedzielne wieczory o godzinie 20.25 począwszy od 7 grudnia.

Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem | Olga Frycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje