Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 815
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik wyemigruje do Hiszpanii?

Joanna Brodzik, czyli Anka z „Nie rób scen”, marzy, by zamieszkać w Hiszpanii. Chciałaby otworzyć ekskluzywny dom spokojnej starości na Costa Brava...

Od kilku lat każde wakacje Joanna Brodzik z partnerem i synami spędza w jednej z malowniczych miejscowości w Katalonii.

Reklama

Aktorce tak bardzo podoba się na południu Europy, że postanowiła kupić nieruchomość na hiszpańskim wybrzeżu i w przyszłości zamieszkać na Costa Brava na stałe.

Serialowa Małgosia Jantar z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" wyznała niedawno, że chciałaby otworzyć w Hiszpanii niewielki, ale ekskluzywny dom spokojnej starości!

- Wszystko po to, aby nie być ciężarem dla dzieci - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Świat & Ludzie".

Prowadzenie pensjonatu dla seniorów to jeden z kilku pomysłów Joanny Brodzik na spędzenie jesieni życia. Gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, że aktorstwo to niepewny zawód, a dla aktorek po czterdziestce niewiele jest dobrych ról...

Trzy lata temu, już po zakończeniu zdjęć do "Ciszy nad rozlewiskiem", Joanna Brodzik bardzo poważnie rozważała otworzenie własnej restauracji, w której serwowane by były proste dania, jakie pamięta ze swego rodzinnego domu i jakich przyrządzania nauczyła się od babci będąc dzieckiem. Aktorka znalazła nawet odpowiedni lokal w centrum Warszawy, ale - nie wiadomo, dlaczego - z planów zostania restauratorką musiała jednak na razie zrezygnować. Joanna Brodzik miała też zamiar utrzymywać się z pisania scenariuszy i produkowania seriali, ale i ten pomysł póki co wciąż czeka na realizację.

Joanna Brodzik i jej ukochany - Paweł Wilczak, czyli niezapomniany Marek Zbieć z "Na dobre i na złe" - od dawna cześć każdego lata spędzają w Hiszpanii. Podobno podczas tegorocznego pobytu na Costa Brava znaleźli wspaniałą nieruchomość, która idealnie nadaje się na pensjonat dla seniorów i być może w niedalekiej przyszłości zostaną jej właścicielami.

Marzenie aktorki, by otworzyć dom spokojnej starości w okolicach Barcelony, wydaje się coraz bliższe spełnienia... 

Dowiedz się więcej na temat: Brodzik Joanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje