Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 756
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Antoni Królikowski szuka prawdziwej miłości

Antoni Królikowski, czyli Kuba Milewicz z "Ciszy nad rozlewiskiem", który z ogromnym wdziękiem prowadzi nowe show Dwójki "SuperSTARcie", kilka miesięcy temu rozstał się z ukochaną. Teraz, jak twierdzi, znów jest gotowy na... miłość.Antoni Królikowski, choć media czasami kreują go na nieodpowiedzialnego imprezowicza, ma - co wynika z wywiadów, jakich udziela - bardzo uporządkowany świat wartości i doskonale wie, czego chce od życia.

Reklama

- Chciałbym się wyszaleć, zanim stanę oko w oko z obowiązkami wynikającymi z posiadania rodziny - powiedział kiedyś w wywiadzie.

Antoni słono zapłacił za to, że - jak większość chłopaków w jego wieku - lubi spotykać się z przyjaciółmi i czasem zdarza mu się bawić z nimi do białego rana. Właśnie dlatego zostawiła go dziewczyna, z którą chciał ułożyć sobie życie. Laura Breszka, którą już w grudniu oglądać będziemy jako Magdę w "Ciszy nad rozlewiskiem", a z którą Antek związany był przez ponad 2 lata, pewnego dnia po prostu spakowała walizki, zabrała swoją córeczkę Leę i wyprowadziła się z wynajmowanego przez nią i Antoniego mieszkania.

Antoni Królikowski podobno bardzo przeżył rozstanie z Laurą. Uznał, że to jego porażka i postanowił wyciągnąć z niej wnioski na przyszłość. Dziś - choć nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony dziewczyn - nie szuka nowej sympatii na siłę. Nie interesują go przelotne miłostki, z których raczej nigdy nie wynika nic dobrego, nie chce, by kolejna kobieta znów złamała mu serce. Znajomi gospodarza show "SuperSTARcie" twierdzą, że Antek czeka na prawdziwą miłość, bo dojrzał wreszcie do założenia rodziny i wzięcia za nią odpowiedzialności.

Już dziś o godzinie 21.05 Antoniego Królikowskiego po raz kolejny zobaczymy w Dwójce na scenie "SuperSTARcia" u boku Mariki , a od 7 grudnia oglądać będziemy jako Kubę w ostatniej części mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem".

   

Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem | Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje