Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 787
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Antoni Królikowski nie chce już być niegrzecznym chłopcem!

Antoni Królikowski, czyli Kuba z "Ciszy nad rozlewiskiem" i gospodarz programu "SuperSTARcie", często spotyka się z opiniami, że jest bardzo niegrzecznym chłopakiem, którego roznosi ogromna energia. - Wcale mi nie przeszkadza, że tak o mnie mówią - twierdzi.


Reklama


Antoni Królikowski uważa, że każdy człowiek ma prawo do własnego zdania. Także na jego temat...

- Ci, którzy mają ze mną "problem", w ogóle mnie nie znają. Znają tylko role, które odgrywam i mylą moje kreacje ze mną - powiedział niedawno w wywiadzie.

Antek czyta czasem komentarze, jakie na jego temat zamieszczają w sieci internauci. Najczęściej śmieje się z nich, ale bywa, że jest mu przykro z powodu niesprawiedliwych ocen i pełnych nienawiści wpisów. Zdaje sobie sprawę, że czyta je także jego mama - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu", która bardzo przejmuje się tym, co dzieje się w życiu jej najstarszego syna.

- Parę razy zawiodłem rodziców, a potem było mi przykro. Młody głupi człowiek zapomina, że są ludzie, dla których wszystko, co robię, jest ważne. Jestem wariatem, ale jednak trochę oleju w głowie mam - mówi współprowadzący show Dwójki "SuperSTARcie".

Antoni Królikowski wyznał ostatnio w rozmowie z magazynem "Grazia", że pewnych błędów, jakich dopuścił się w przeszłości, na pewno już nie powtórzy.

- Czegoś się jednak nauczyłem na własnych błędach. Staram się żyć w zgodzie ze sobą i więcej tych moich biednych rodziców nie zawodzić - stwierdził.

Zbliżający się wielkimi krokami do końca 2014 rok był bardzo szczęśliwy dla Antoniego Królikowskiego. Zagrał Jerrego w "Przyjaciółkach", na ekrany kin wszedł film Jana Komasy "Miasto44", w którym wcielił się w Beksę, pracował na planie filmu "Karbala" Krzysztofa Łukaszewicza, na premierę czeka ostatnia część mazurskiej sagi, w której ponownie zobaczymy go jako Kubę Milewicza. Antek uważa jednak, że najciekawszym wyzwaniem zawodowym, z jakim przyszło mu się zmierzyć w tym roku, jest udział w charakterze prowadzącego w show "SuperSTARcie".

- Ten program jest dla mnie okazją, żeby trochę tego szalonego Antka w Antonim Królikowskim uspokoić - żartuje.

Przypominamy, że na kolejne spotkanie z Antonim i gwiazdami "SuperSTARcia" TVP2 zaprasza już w piątek 21 listopada o godzinie 21.05.

 

Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | SuperSTARcie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje