Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 815
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska została mamą!

Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", po raz pierwszy została mamą. 11 lipca urodziła zdrowego i ślicznego chłopca! Ania i jej mąż Michał Niemczycki swemu pierworodnemu dali na imię Ksawery...


Reklama


Miniony piątek Anna Czartoryska z pewnością zapamięta jako najszczęśliwszy dzień swojego życia. Wtedy właśnie piękna aktorka powitała na świecie swe pierwsze dziecko - synka Ksawerego.

Jeszcze będąc w stanie błogosławionym serialowa Paula z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" mówiła, że macierzyństwo z pewnością bardzo ją zmieni, że dzięki niemu wzbogaci się nie tylko jako kobieta, ale też jako artystka.

- Aktorstwo to piękny zawód i jeśli zostają po nas role warte zapamiętania, to super. Ale tak naprawdę trwamy przez nasze dzieci i wnuki - wyznała w wywiadzie, dodając, że marzy o dużej rodzinie.

Ostatnie tygodnie ciąży Anna Czartoryska spędziła w domu, gdzie opiekowali się nią mąż Michał i teściowa Katarzyna Niemczycka, która - choć sama jest mamą trzech chłopaków i bardzo chciała mieć wnuczkę, zakochała się w malutkim Ksawerym od pierwszego wejrzenia. Przypomnijmy, że to właśnie teściowa Anny jako pierwsza zdradziła, że jej najstarszy syn i piękna synowa zostaną rodzicami, co oni sami jak najdłużej chcieli utrzymać w tajemnicy przed mediami.

Przed urodzeniem Ksawerego Anna Czartoryska zdążyła nagrać kilka piosenek na swój nowy album, ale teraz zamierza przez kilka tygodni poświęcić się wyłącznie opiece nad synkiem. Nie wybiera się jednak na zbyt długi urlop macierzyński... Najprawdopodobniej już we wrześniu wróci do pracy w stołecznym Teatrze Komedia, na deskach którego gra jedną z głównych ról w musicalu "Zorro", chce też jeszcze w tym roku wydać nową płytę.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje