Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 815
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska nie ma czasu dla męża

Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", która niedawno została mamą, ponoć tak bardzo zajęta jest synkiem, że nie ma czasu dla męża.

Anna Czartoryska i jej mąż Michał Niemczycki w lipcu zostali po raz pierwszy rodzicami. Para powitała na świecie synka, któremu dali na imię Ksawery.

Tuż po porodzie aktorki tabloidy donosiły, że zamierza dość szybko wrócić do pracy, bo tylko wtedy będzie czuła się w pełni szczęśliwa i spełniona. Teraz z kolei "Fakt" informuje, że do tego stopnia jest zakochana w synku, że zaczęła nawet nieco zaniedbywać męża!

"Michał mówił, że musi się odnaleźć w tej sytuacji. Dotychczas byli tylko on i Ania, a teraz musi dzielić się nią z dzieckiem, matką i teściową, które aktywnie uczestniczą w ich życiu. Nie może się doczekać, kiedy znowu będą mieli więcej czasu dla siebie, bo na razie o intymności nie ma mowy" - zdradził tabloidowi znajomy męża Czartoryskiej.

Niedawno głośno było też o tym, że aktorka zorganizowała casting na nianię i ponoć wybrała dwie panie. Może dzięki temu ona i jej mąż spędzą więcej czasu tylko we dwoje...

Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje