Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 815
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Aleksy Komorowski uwiedzie... Barbarę Kurdej-Szatan!

Aleksy Komorowski, czyli Piotr z "Ciszy nad rozlewiskiem" i Paweł z "Wszystko przed nami", gra główną rolę w nowej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego "Dzień dobry, kocham cię!". Na ekranie zobaczymy go u boku m.in. Barbary Kurdej-Szatan, czyli Joanny z "M jak miłość", i Weroniki Książkiewicz, czyli niezapomnianej Klaudii Nowickiej z "BrzydUli".


Reklama

Aleksy Komorowski, któremu popularność przyniosła rola Pawła Mazura w serialu "Wszystko przed nami" i którego wkrótce zobaczymy jako Piotra w czekającej na emisję 5. serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", zadebiutuje na dużym ekranie już 7 listopada. Właśnie tego dnia do kin w całej Polsce trafi nowa komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego "Dzień dobry, kocham cię!".

Szymon (Aleksy Komorowski) to przystojny, wysportowany... lekarz. Pracuje w jednej z prywatnych warszawskich klinik i jest obiektem westchnień nie tylko pacjentek, które przyjmuje w swym gabinecie, ale też żeńskiej części personelu przychodni. Najbardziej wytrwała w dążeniu do skradzenia mu serca jest pielęgniarka Pati (Weronika Książkiewicz), ale jej zaloty w ogóle nie robią na Szymonie wrażenia.

Jego serce zmiękczy dopiero śliczna i dowcipna Basia (Barbara Kurdej-Szatan), na którą wpadnie przypadkiem na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności spowoduje, że stracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają... Tak w największym skrócie streścić można fabułę filmu "Dzień dobry, kocham cię!", do którego zdjęcia trwają właśnie w Warszawie.

Wcielający się w parę głównych bohaterów Aleksy Komorowski i Barbara Kurdej-Szatan nie mieli dotąd okazji pokazać swych umiejętności aktorskich na dużym ekranie. Basia co prawda wystąpiła w kilku filmach, ale były to epizody, Aleksy natomiast nigdy jeszcze nie grał w fabule. W "Dzień dobry, kocham cię!" zobaczymy ich u boku m.in. Olgi Bołądź, Pawła Domagały, Łukasza Garlickiego, Anny Dereszowskiej, Mariana Dziędziela i Doroty Pomykały. Premiera filmy zaplanowana jest na 7 listopada.

Dowiedz się więcej na temat: Aleksy Komorowski | Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje