Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 787
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Aleksy Komorowski u progu wielkiej kariery

Uroda hollywoodzkiego amanta, talent i świetne wykształcenie – Aleksy Komorowski ma wszystko, czego potrzebuje młody aktor, by zostać gwiazdą!


Reklama

Dla kariery artystycznej zrezygnował ze studiów na wydziale marketingu i zarządzania oraz z planów założenia własnej firmy w... Chinach i zawojowania azjatyckich rynków. Choć jako aktor zdobywa coraz większą popularność, nie odpuścił sobie zupełnie podboju Chin. - Bardzo chciałbym tam grać, nawet po chińsku! - mówił, dodając, że już jako licealista uczył się chińskiego na kursach w Szanghaju.

Na razie jednak cieszy się, że to, co robi w Polsce, spotyka się z uznaniem widzów. Gdyby chciał, z pewnością byłby królem ścianek i lwem salonowym, ale bycie celebrytą i chłopakiem z plakatów w pismach dla nastolatek w ogóle go nie interesuje.

- Chcę być przede wszystkim dobrym aktorem - wyznał.

Kierunek na seriale


Jako pierwsza na talencie Aleksego poznała się Ilona Łepkowska. Był jeszcze studentem Akademii Teatralnej w Warszawie, gdy zaproponowała mu jedną z głównych ról w serialu "Wszystko przed nami".

Produkcja nie odniosła wprawdzie oszałamiającego sukcesu, ale Aleksy Komorowski zdobył dzięki udziałowi w niej tysiące fanek ustawiających się dziś w kolejkach po bilety na film "Dzień dobry, kocham cię", w którym gra u boku Barbary Kurdej-Szatan, oraz z niecierpliwością czekających na premierę serialu "Cisza nad rozlewiskiem", w którym uwodzić będzie Annę Czartoryską. 

Aleksy i Anna są, o czym nie wszyscy wiedzą, spowinowaceni - mama aktora jest rodzoną siostrą teściowej Ani, Katarzyny Niemczyckiej, która w dodatku jest jego chrzestną.

Być może o Aleksym (takie imię mama - wielka fanka historii - dała mu po carewiczu Rosji) już wkrótce usłyszy cały świat, bo młody aktor często bywa w Londynie, gdzie bierze udział w castingach do międzynarodowych produkcji. Aleksy ma ogromny apetyt na ciekawe role. Wierzy, że szczęście go nie opuści... 

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Aleksy Komorowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje