Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 815
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie kolejna seria?

Saga znad rozlewiska cieszy się olbrzymim powodzeniem, a i wpływy z reklam są niemałe. TVP1 myśli już o kolejnej części.

Zamiast serialu "Nad rozlewiskiem" w wiosenne niedzielne wieczory śledzimy losy bohaterów "Rancza". Czy jesienią znów zobaczymy sagę znad rozlewiska? Wszyscy mają nadzieję, że tak. Nawet sami aktorzy.

Ucieszyłoby to Joannę Brodzik, dla której praca przy tym serialu to pokaźny zastrzyk gotówki i to bardzo potrzebnej, ponieważ jej życiowy partner Paweł Wilczak nie gra obecnie w żadnej produkcji filmowej.
 
Gdy kręcą "Rozlewisko" cała rodzina przenosi się na trzy miesiące na Mazury. Jest to możliwe, ponieważ pięcioletnie bliźniaki Brodzik i Wilczaka - Janek i Franek nie chodzą jeszcze do szkoły.

Pojawiły się plotki, że Anna Czartoryska, która w tym roku wychodzi za mąż za Michała Niemczyckiego, spadkobiercę fortuny swojego ojca biznesmena, rezygnuje z serialu. Rola Pauli miała być powoli ograniczana.

Jak na razie nikt z produkcji nie potwierdza jakoby Anna Czartoryska miała całkowicie z roli zrezygnować. A ci, którzy aktorkę znają, nie dają wiary temu, by Anna zadowoliła się rolą żony.

Pierwsza część sagi "Dom nad rozlewiskiem" pojawiła się jesienią 2009 roku. Potem były kolejne: "Miłość nad rozlewiskiem", "Życie nad rozlewiskiem". Jaki tytuł będzie miała piąta seria popularnego serialu?

Joanna Czaplińska

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Brodzik | Nad rozlewiskiem | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje