Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 822
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będą mieli syna!

Aktorskie małżeństwo znane z serialu "Życie nad rozlewiskiem" - Joanna Drozda, czyli Elwira, i Piotr Polak, czyli Orest - czekają na swoje pierwsze dziecko. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich syn!

"Matka mojego dziecka" - tak zdjęcie Joanny Drozdy na swojej stronie na Facebooku podpisał Piotr Polak.

Reklama

"Naszego syna!" - skomentowała post męża Joanna. Na niedzielnym bankiecie z okazji telewizyjnej premiery "Życia nad rozlewiskiem" Joasia potwierdziła, że będzie mamą. Widocznego już ciążowego brzuszka gratulowali jej przyjaciele z planu serialu: Joanna Brodzik, czyli Małgosia, Anna Czartoryska, czyli Paula, Jerzy Schejbal, czyli Tomasz, i producentka Katarzyna Kalicińska.

Miesiąc temu Joanna Drozda i Piotr Polak świętowali trzecią rocznicę ślubu. "Mam najświetniejszego męża na świecie" - napisała z tej okazji na swojej stronie Joasia.

Poznali się podczas studiów z krakowskiej szkole teatralnej, ale nie od razu się sobie spodobali. Uczucie między nimi rodziło się przez długie tygodnie. W końcu, gdy zrozumieli, że są sobie przeznaczeni, postanowili razem iść przez życie. Za kilka miesięcy spełni się ich wielkie marzenie - zostaną rodzicami!

Gratulujemy!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Życie nad rozlewiskiem | Joanna Drozda | Piotr Polak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje