Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Czartoryska pokazała ukochanego!

Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", już nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana! We wtorek oficjalnie zaprezentowała swojego nowego partnera na premierze filmu "Big Love".

Reklama

Wybranek Ani Czartoryskiej to pochodzący z bardzo bogatej rodziny biznesmen Michał Niemczycki. Para zna się już od kilku lat, ale uczucie połączyło ich dopiero parę miesięcy temu, we wrześniu ubiegłego roku. Piękna aktorka dość długo leczyła serce, które złamał jej Piotr Adamczyk, czyli Andrzej z "Przepisu na życie". W końcu, gdy podczas balu na zamku w Nowym Wiśniczu, zorganizowanym z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki i Jana Lubomirskich, spotkała Michała, jej życie znowu nabrało rumieńców. Zaczęła układać sobie życie ze spadkobiercą fortuny Niemczyckich. Nie chciała jednak tego upubliczniać, by uniknąć plotek, że związała się z Michałem tylko dlatego, aby udowodnić Adamczykowi, że potrafi świetnie poradzić sobie bez niego.

Dopiero informacja o tym, że były partner ożenił się z Katarzyną Gwizdałą, spowodowała, że Ania przestała ukrywać swój związek z Michałem Niemczyckim. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Adamczyk wybrał na dzień swojego ślubu dzień 28. urodzin Czartoryskiej! Dla Anny z pewnością byłby to prawdziwy cios, gdyby nie była już wtedy... zakochana w innym mężczyźnie.

Nowa para oficjalnie pokazała się razem na warszawskich salonach dopiero we wtorek. Anna Czartoryska i Michał Niemczycki przyszli razem na premierę filmu "Big Love" i - co było oczywiste - wzbudzili ogromną sensację! Chętnie pozowali do zdjęć, a piękna aktorka wyglądała na naprawdę szczęśliwą!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie sami, jaką piękną są parą!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje