Reklama

Prisoners Wives

Skazane

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 154
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skazane": Olga Bołądź w roli dilerki narkotyków

Już we wrześniu na antenę Telewizji Polsat trafi serial "Skazane", opowiadający o zmaganiach kobiet, których bliscy trafili za kratki.W rolach głównych zobaczymy: Olgę Bołądź, Beatę Ścibakównę, Monikę Krzywkowska oraz Paulinę Gałązkę.

Reklama

Olga Bołądź wciela się w rolę Oli, dilerki narkotyków. Kiedy policja puka do drzwi jej mieszkania, Arek, jej partner, (Wojciech Błach) bierze winę na siebie i trafia do więzienia za posiadanie narkotyków.

- Powiedzenie więźniów: "Ale ja za niewinność siedzę" w przypadku mojej postaci jest prawie prawdziwe. Jest to dość ciekawa postać, która bierze nieswoją winę na siebie. Z drugiej strony robi to dla własnego dziecka - zdradza Wojciech Błach w wywiadzie dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Od czasu aresztowania Ola co tydzień jeździ na widzenia do Arka. Czasami zabiera ze sobą ich synka, Szymona, przed którym stara się ukryć prawdę.

- To jest rzeczywiście trudna bohaterka. Stwierdziliśmy, że to jest taka postać, która ma zawsze za krótką kurtkę, za małe rzeczy, za obcisłe spodnie. Mimo że jest minus piętnaście, to ona ma adidasy, nie ma czapki i chroni się tylko kapturem. Wydaje mi się, że ona w ogóle nie dojrzała, tylko czeka na tę dojrzałość - mówi Olga Bołądź w tym samym wywiadzie.

W więzieniu spotyka Sylwię (Monika Krzywkowska), Monikę (Paulina Gałązka) i Annę (Beata Ścibakówna).

- Poprzeczka w tym serialu została podniesiona dość wysoko, a wszystko dlatego, że gra w nim tak dużo dobrych aktorów. Dlatego cieszę się, że nie tylko muszę powiedzieć, że zapraszam do oglądania, bo to moja praca, lecz także, że naprawdę mogę zachęcać do oglądania. Jakbym to zobaczył, nie grając w tym, to powiedziałbym: "Ojej, chciałbym z nimi zagrać" - podsumowuje Blach.

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje