Reklama

Boardwalk Empire

Zakazane imperium

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 80
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Od seksbomby do skandalistki. Co dziś robi Paz de la Huerta?

W 2013 roku zagrała główną rolę w filmie "Perwersyjna siostra". Dwa lata później domagała się od producentów filmu 55 milionów dolarów odszkodowania za to, że film "zrujnował jej karierę". De la Huerta zagrała prowadzącą podwójne życie pielęgniarkę, która w nocy mordowała mężczyzn zdradzających swoje żony. Film okazał się finansową katastrofą (zarobił tylko 5 tysięcy dolarów!), szybko znikając z kinowej dystrybucji. 

Reklama

Aktorka domagała się od twórców odszkodowania twierdząc, że przed premierą obrazu otrzymywała co roku propozycje warte 2 miliony dolarów. Dodatkowo na planie produkcji doszło do wypadku, w którym de la Huerta została poszkodowana. Aktorka długo dochodziła do siebie.

Skandale oraz udział w "Perwersyjnej pielęgniarce" pogrzebały jej karierę. W 2013 roku wraz z fotografką Alexandrą Carr wydały książkę artystyczną "The Birds Didn't Die Over The Winter". Znajdowały się w niej m.in. akty aktorki. Podczas jej promocji de la Huerta nie ukrywała swojej pogardy do show-biznesu. 

"Gardzę współczesnym społeczeństwem i tym, co stało się ze sztuką. Ludziom brakuje talentu, ale mają za to znajomości i występują na Broadwayu. P***ą się z Harveyem Weinsteinem, a potem dostają Złote Globy. Ale my jesteśmy prawdziwymi artystami. Musimy tworzyć" - powiedziała w jednym z wywiadów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama