Reklama

Za marzenia

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 370
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Gwiazdy zaangażowane w akcje społeczne

Dorota Wellman już nieraz udowodniła, że ma ogromne serce i nieobce jest jej pomaganie potrzebującym. W 2015 roku honorarium za udział w reklamie przekazała na cele charytatywne. Taki gest wśród polskich gwiazd to wciąż rzadkość. "Bo ja jestem rzadkim przypadkiem. Faktycznie, postanowiłam przekazać kwotę 300 tys. zł honorarium za udział w kampanii na cele charytatywne. 100 tys. przekazałam na rzecz Fundacji TVN, 200 tys. zostanie rozdysponowane pomiędzy fundacje i organizacje, które znam, z którymi współpracuję. Dzielenie się jest dla mnie największą radością" - tłumaczyła wtedy.

Reklama

Miesięcznik "Twój Styl" przyznał Dorocie Wellman tytuł Kobiety Roku 2015. "Sytuacja jest dosyć krępująca. Z pewną nieśmiałością tutaj stoję, bo uważam, że nic nie zrobiłam  poza jedną rzeczą. Otóż wykorzystałam to, że pracuję w telewizji i mam znaną twarz, żeby zrobić coś sensownego (...) Na tej znanej twarzy zyskałam to, że zaproszono mnie do kampanii reklamowych i swoje honorarium oddałam innym. Nie uważam, że jest to coś wyjątkowego. Łatwo przyszło, łatwo poszło. Nie sądzę, żeby to był wielki wyczyn" - powiedziała odbierając Złoty Wawrzyn, nagrodę dla laureatki "Kobieta Roku 2015".

Prezenterka TVN w akcje społeczne angażuje się nie od dzisiaj. Kilka lat temu dziennikarka wzięła udział w bardzo odważnej sesji do kalendarza "PIERwSI". Pieniądze z jego sprzedaży wsparły akcję promującą walkę z rakiem piersi. Jej zdjęcia zostały też hitem sieci! Dziś mało kto już o tej głośnej wówczas akcji pamięta, a przecież przypominania o konieczności badań profilaktycznych nigdy dość! 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje