Reklama

Big Little Lies

Wielkie kłamstewka

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 84
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wielkie kłamstewka": Nicole Kidman miała kompleksy z powodu swojego wzrostu

"Miałam na sobie inspirowaną modą lat 20. XX wieku czarnobiałą sukienkę z frędzlami w stylu vintage, która doskonale współgrała z moją wrażliwością i skłonnością do nonkonformizmu. Znalazłam ją w second handzie i z miejsca się w niej zakochałam, bo była inna - zdecydowanie odbiegała od popularnych wtedy tiulowych sukni z rozkloszowanym dołem. Pamiętam też, że trochę się wtedy upiłam, ale jest to prawdopodobnie doświadczenie wielu ludzi uczestniczących w balu maturalnym" - wyznała aktorka.

Reklama

Najnowszy film z udziałem Kidman stanowi opowieść o grupie zapomnianych gwiazd Broadwayu, które szukają sposobu na reaktywację kariery i odbudowanie wizerunku. Udają się więc do małego konserwatywnego miasteczka, by pomóc licealistce Emmie, której szkolna rada rodziców zabroniła przyjść na bal w towarzystwie swojej dziewczyny. Motywowane egoizmem zaangażowanie bohaterów z czasem przeradza się w autentyczną chęć pomocy - postanawiają oni zrobić wszystko, by bal był dla Emmy niezapomnianym wydarzeniem.

"Przesłanie tej opowieści polega na tym, że bezwarunkowa miłość zwycięży wszystko" - powiedziała o filmie Kidman.

"Chcemy pokazać rodzicom, że akceptowanie odmienności dziecka jest czymś najważniejszym. Wystarczy, że powiedzą mu, że jest kochane bez względu na wszystko" - dodała gwiazda.

Musical "The Prom" trafi do katalogu Netflixa już 11 grudnia.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje