Reklama

Whitney

Whitney

Ocena
serialu
4
Przeciętny
Ocen: 21
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niedzielna śmiechoterapia

Od 10 marca, w każdą niedzielę miesiąca, Universal Channel zaprasza na nowy blok komediowy „Niedzielna śmiechoterapia”. W dobry nastrój wprawią bohaterowie dwóch nowych, nieemitowanych dotąd w Polsce, a już niezwykle popularnych za Oceanem, amerykańskich sitcomów – Whitney i Faceci z dzieciakami.

Whitney, 1.sezon , polska premiera


Niedziela, godz. 19:30
Znana z występów satyrycznych Whitney Cummings (występy w "Chelsea Lately", współscenarzystka serialu "Dwie spłukane dziewczyny") zaprezentuje polskim widzom wyjątkowy i zabawny serial Whitney, który skupia się na relacjach w związku. Sitcom przedstawia historię szczęśliwiej pary - Whitney i Alexa (Chris D'Elia), którzy udowodnią, że nie ma sprawdzonego sposobu na budowanie udanego związku.

Reklama

Faceci z dzieciakami, 1. sezon , polska premiera


Niedziela, godz. 19:00
Amerykański sitcom opowiada o trzech trzydziestoparoletnich ojcach: Garym (Anthony Anderson, "Prawo i Porządek"), Chrisie (Jesse Bradford, "Prezydencki poker") oraz Nicku (Zach Cregger, "To tylko seks"), którzy mimo wielu wzlotów i upadków związanych z ojcostwem, próbują desperacko pozostać super tatusiami. Próbują także cieszyć się młodością, której nie bardzo po drodze z rodzicielskimi obowiązkami.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Whitney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje