Reklama

"Układ": Kim jest tajemnicza Lizawieta?

Kim jest tajemnicza Lizawieta w serialu „Układ”? Bohaterka pojawiła się epizodycznie w pierwszej części produkcji pt. "Rysa", a teraz namiesza w życiu bohaterów jeszcze bardziej! Serial jest dostępny od września na Polsat Box Go. Z kolei 5 października o godz. 21:00 "Układ" zadebiutuje na AXN. Kolejne odcinki emitowane będą w każdy wtorek o 21:00.

"Układ": Zimna i okrutna pani oficer

Lizawieta jest z pochodzenia Rosjanką, ale urodziła się w Polsce.  Jest kobietą zimną i okrutną, dążącą do celu za wszelką ceną. Lizawieta jest wysoko postawionym oficerem wojskowych służb wywiadowczych Federacji Rosyjskiej (GRU). Prowadzi w Polsce siatkę rosyjskich szpiegów. Jej osobista nienawiść do Moniki sprawiła, że Lizawieta, wykorzystując swoje kontakty w wywiadzie i mafii, uknuła spisek, który, korzeniami sięga wiele lat wstecz. O ile w "Rysie" Lizawieta operowała z cienia i nie wiadomo było, ani kim jest, ani jakie są jej cele, o tyle w "Układzie" staje się główną i coraz bardziej jawną antagonistką Moniki, a jednocześnie polskiej racji stanu. Na jaw wychodzi także powód jej niechęci do Brzozowskiej.

Reklama

"Układ": O Sylwii Juszczak-Krawczyk

Aktorka teatralna i telewizyjna urodzona w 1977 roku we Wrocławiu. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Była dwukrotnie nominowana do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego. Szerszej widowni jest znana z seriali "Na wspólnej", "Przyjaciółki", "Pensjonat nad Rozlewiskiem" i "Archiwista". W 2015 roku wystąpiła w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje