Wiedźmin

The Witcher

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 42
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Witcher": Wiedźmin na zdjęciach. Aktualizacja #6

Zdjęcia do "The Witcher" trwają w najlepsze, a twórcy (np. Lauren Schmidt-Hissrich) czasami podzielą się małymi informacjami na temat produkcji, czy zdjęciami z "planu". Co prawda to głównie (jak na razie) fotosy krajobrazów i dowcipne podpisy ("StrictWitcherMom"). Postanowiliśmy więc zebrać je wszystkie w jednym miejscu. News będzie na bieżąco aktualizowany.

Zdjęcia do serialu na podstawie cyklu wiedźmińskiego autorstwa Andrzeja Sapkowskiego rozpoczęły się w październiku 2018 roku.

Reklama

Showrunnerką produkcji jest Lauren Schmidt-Hissrich ("Daredevil", "The Defenders", jedna ze współproducentek "The Umbrella Academy").

Na początku września zeszłego roku Netflix potwierdził, że główną rolę w serialu "The Witcher" zagra, znany z roli Supermana, Henry Cavill. Pierwszy sezon serialu "Wiedźmin", na który będzie się składać osiem odcinków, trafi na platformę w 2019 roku.

Cztery odcinki (w tym pierwszy) wyreżyseruje Alik Sacharow ("House of Cards", "Gra o tron"). Kolejne - Alex Garcia Lopez ("Marvel: Luke Cage", "Utopia") i Charlotte Brändström ("Outlander") - po dwa odcinki.

Aktualizacja #6: Kolejny dzień, kolejne informacje z planu "The Witcher". W sieci pojawiły się zdjęcia Anny Shaffer (Triss) i MyAnny Buring (Tissaia) oraz informacje, że zdjęcie do serialu będą miały również miejsce w Rabsztynie, gdzie znajdują się ruiny XIII-wieczny zamku. Okazało się również, że zdjęcia w Polsce kręciła też Anya Chalotra (Yennefer)! 

Lauren Lauren Schmidt-Hissrich pochwaliła się również nowym zdjęciem z planu!

Aktualizacja #5: Lauren Schmidt-Hissrich znowu wyruszyła w drogę. Showrunnerka serialu zamieściła nowe zdjęcie na Instagramie. W Internecie fani spekulują, że Lauren zmierza do Polski, a dokładnie do Podzamcza, gdzie dołączy do ekipy filmowej, która przez najbliższe trzy dni ma tam kręcić zdjęcia do "The Witcher".

Warto zwrócić uwagę, że zdjęcie w tle, jakie Lauren ma ustawione na Twitterze od dłuższego czasu, to właśnie zdjęcie zamku w Ogrodzieńcu.

Aktualizacja #4: Według użytkowników reddit.com w jedną z postaci wcieli się znany z "Artystów" i "1983" Marcin Czarnik. Jak na razie nie wiemy, jakiego bohatera zagra.

Aktualizacja #3: Do obsady serialu dołączyło kilku aktorów: Michael Keane, Andrey Kurganov, Anneke Werts.

Aktualizacja #2: Serwis diariodeavisos.elespanol.com zamieścił wywiad z jednym ze statystów, jacy pojawią się w serialu. Pochodzący z Kuby mężczyzna pochwalił pracę charakteryzatorów; wspomniał, że na planie pracował z Henrym Cavillem, Freyą Allan, Anyą Chalotrą, Jodhi May (królowa Calanthe).

Aktualizacja #1: Czy to pierwsze zdjęcie Hanry'ego Cavilla z planu "The Witcher"? Wygląda na to, że tak! Kliknijcie na strzałkę.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje