Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W stringach przez Krupówki!

Diana przegra zakład z Patrykiem i będzie biegać nago po Krupówkach przy -20 stopniach.

Reklama

Dianie wpadnie też w oko Mateusz (Jan Wieczorkowski) i w swoim stylu zajmie się jego obsługą w Biurze Tu i Teraz. Niestety świadkiem jej zachowania  będzie Agnieszka (Natalia Rybicka)...
Natomiast Bartek (Krzysztof Wieszczek) wynajmie mieszkanie od oszusta, wda się w bójkę w klubie Xenii i stanie się nieoczekiwanie bohaterem stolicy.
Lucyna (Dorota Pomykała), która kontynuuje z zapałem naukę jazdy na nartach za podszeptem swojego nauczyciela (Stanisława Jaskułki) zaprosi Mateusza (Jan Wieczorkowski) na.... kolację biznesową.

Olśniona Anna


Anna Czartoryska, grająca w serialu Xenię, wyznała niedawno, że praca w Zakopanem była dla niej wielkim przeżyciem. Głównie estetycznym.
- Jestem nadmorską dziewczyną. W Zakopanem było mnóstwo śniegu, zaspy, nie dało się przejść i cały czas padało. Było strasznie zimno. Jednak to było niesamowite wrażenie, gdy wyszło słońce i te góry dookoła... Coś niesamowitego. Ja nigdy nie jeździłam do Zakopanego, właściwie byłam tam pierwszy raz. Olśniło mnie to miejsce - powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

Kolejny odcinek serialu "Szpilki na Giewoncie" będziemy mogli zobaczyć 8 marca w Polsacie. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje