Reklama

Szpilki na Giewoncie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co nas czeka w nowych "Szpilkach..."?

Trwają zdjęcia do czwartej serii "Szpilek na Giewoncie". Ekipa intensywnie pracuje w Warszawie, ale za kilka dni aktorzy przenoszą się do Zakopanego, gdzie zima właśnie zagościła na dobre!


Reklama

Choć Telewizja Polsat oficjalnie potwierdziła informację, że w kontynuacji serialu zabraknie głównej bohaterki, Ewy Drawskiej, granej przez Magdalenę Schejbal, jak zapewnia Nina Terentiew - bez jednej "szpilki" serial nie tylko utrzyma swoją popularność, ale zdobędzie nowych fanów. A wszystko za sprawą kobiet, zarówno góralek z krwi i kości - Anieli i Lucyny, jak i charakternych ceperek z jajami, z Mazowsza, czyli Agnieszki (Natalia Rybicka), Xenii (Anna Czartoryska) oraz Diany (Joanna Orleańska).

To kobiety będą rozdawać karty nie tylko w biurze reklamy "Tu i Teraz", ale z lubością dręczyć, męczyć i wbijać szpilki w męskie ego Bartka, Patryka i& całkiem nowego rezydenta lokalnych pensjonatów, Mateusza. W tej roli wystąpi "góral niskopienny" z Rabki, Jan Wieczorkowski. Będzie i do wypitki i do wybitki.

Wszystko, oczywiście, inteligentnie i dowcipnie przyprawione. A jeśli dodać do tego regionalnego specjału reżysera Radosława Piwowarskiego, który stworzył takie love story, jak" Pociąg do Hollywood", "Jan serce" czy "Kochankowie mojej mamy" zapowiada się "Seks w wielkim mieście" po naszemu, a dokładnie pod samiuśkimi Tatrami!

"Wracam do "Szpilek" po dwóch sezonach przerwy. Diana się rozwiodła, jest wolną kobietą, niezależną. Niezmiennie uważa, że należy flirtować, korzystać z życia. Prezentuje zdecydowanie męski punkt widzenia, co polega na tym, że zawsze sięga po to, na co akurat ma ochotę. Przede wszystkim na cudzych facetów. Ma w sobie małego czorta. Zdecydowanie intensywniej odznaczy się w życiu bohaterów, bo została szefową biura reklamy i& na dzień dobry zwalnia cały zespół" - zdradza Joanna Orleańska.

W ostatnim sezonie widzowie poznali Agnieszkę, której życie dało nieźle w kość. Straciła i pracę i narzeczonego.

Bratnią duszę znalazła w Lucynie, która przyjęła ją pod swój dach. Czy Agnieszka będzie chciała zemścić się na męskim gatunku i przestanie wierzyć w prawdziwą miłość?

"Z Jankiem Wieczorkowskim zrobiłam film "Pora mroku". Wtedy on był moim oprawcą. Liczę na to, że tym razem to ja będę dla niego tą złą i nie będzie wiedział, co zrobić ze swoimi uczuciami. Nie dość, że jego bohater, Mateusz, nosi moje prywatne nazwisko - Rybicki, to jeszcze połączył nas scenariusz. Na szczęście nic w naszej relacji nie jest czarno-białe. Oczywiście, że Agnieszka nie przestała wierzyć w romantyczną miłość. Otrząsnęła się po porażce i dziś znów gotowa jest na nowe wyzwania i nową miłość. " - powiedziała Natalia Rybicka.

Trzynaście najnowszych odcinków "Szpilek na Giewoncie" na antenie Polsatu już pod koniec lutego.

Dowiedz się więcej na temat: Szpilki na Giewoncie | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje