Reklama

Święty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 105
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Młodziutka gwiazdka "Świętego" robi karierę

Ten serial wkrótce po wiosennym debiucie okazał się hitem – teraz na antenie Czwórki o godz. 20 codziennie oprócz piątku można oglądać najnowsze odcinki „Świętego”, w których coraz częściej widujemy piękną Klaudię Sokołowską. Młoda aktorka i modelka przyciąga wzrok nie tylko na ekranie.

"Święty" to komedia obyczajowa z wątkami kryminalnymi oraz  Michałem Milowiczem i Mariuszem Węgłowskim w rolach głównych.  Tytułowy bohater to legenda wrocławskiej policji, Mikołaj Białach (Węgłowski) , który porzucił służbę i przeniósł się na wieś, gdzie wybrano go na sołtysa.  

Reklama

Jednak policyjny instynkt wytrawnego gliniarza i wydarzenia w Uroczysku sprawiają, że Białach staje się prawdziwym szeryfem dla lokalnej społeczności. 

Klaudia Sokołowska, gra Luizę, córkę trzęsącego okolicą wpływowego przedsiębiorcy, Kordasa (Milowicz), przywykłego, że nikt nie ma odwagi z nim zadrzeć i wrogo nastawionego do niezależnego i nie dającego się zastraszyć Białacha.

Luiza to jedyna osoba, przy której twardy biznesmen mięknie jak wosk. Rozpieszczona i uparta dziewczyna owinęła go sobie wokół palca i wie, że niczego nie jest jej w stanie odmówić ani zakazać. Zawsze stawia na swoim i potrafi wodzić za nos wszystkich, w tym ojca, nie wiedząc, że za jego nadopiekuńczością kryje się pilnie strzeżona tajemnica i poważne powody, by martwić się o jej bezpieczeństwo.

Choć Luiza Kordas na pierwszy rzut oka wydaje się rozpuszczoną i bezczelną bogatą pannicą, skupioną na zakupach i towarzyskich rozrywkach, to w gruncie rzeczy jest dająca się lubić dziewczyną z charakterem - spontaniczną, odważną, bystrą, bardzo oddaną w miłości i przyjaźni. Choć ma swoje wady i popełnia błędy, potrafi zaskakiwać i szybko zyskała dużą sympatię widzów.

19-letnia Klaudia Sokołowska bardzo dobrze się odnajduje w roli pełnej sprzeczności bohaterki, którą fani "Świętego" wprost uwielbiają. Nie jest to jej jedyna rola telewizyjna. Młoda gwiazda pojawiła się wcześniej w jednym z odcinków "Pierwszej miłości". Stawiając pierwsze kroki w aktorstwie,  Sokołowska zajmuje się również fotomodelingiem.

Swoje wdzięki chętnie eksponuje na Instagramie. Zdobyła już spore grono wiernych fanów, którzy z zachwytem komentują każde jej zdjęcie. Czy Klaudia Sokołowska zostanie nową gwiazdą polskiego show-biznesu?

Serial "Święty" emitowany jest w Czwórce od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele o  godzinie 20:00.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama