Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 7384
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Te gwiazdy nie muszą bać się emerytury

W 2018 roku Teresa Lipowska szczerze opowiedziała o swoich finansach. W przeciwieństwie do sporego grona artystów, nie narzekała jednak na ciężki los, a sprawy bierze w swoje ręce. W 2018 roku Teresa Lipowska szczerze opowiedziała o swoich finansach. 

Reklama

"Mam 2200 złotych emerytury. Uważam, że to jest taka średnia emerytura, bo bywają gorsze. To jest tylko i wyłącznie z gaży, czyli z części w teatrze, a nie od żadnych dodatków, filmów czy koncertów. Kiedy poszłam na emeryturę, a namówili mnie, żebym poszła wcześniej, bo będę sobie dorabiała ewentualnie przedstawieniami, a się na to zgodziłam, mając 55 lat, to wtedy ten portfelik był bardzo cieniutki" - zwierzyła się portalowi "Plejada.pl". 

Aktorka nadal może aktywnie pracować. Od 20 lat ma zapewnione miejsce w obsadzie "M jak miłość".  "Gdybym nie miała takiego wielkiego szczęścia, a w moim wieku to jest wyjątkowe szczęście, że trafiłam na serial, który mi, że tak powiem, uzupełnia tę emeryturę co miesiąc, i mogę sobie pozwolić na parę rzeczy, to byłoby bardzo cieniutko" - mówiła w rozmowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama