Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 7094
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Świat według Kiepskich": Żegnamy serialowego Boczka

Nie tylko na wesoło

Choć dla większości fanów pozostawał wesołym fajtłapą o gołębim sercu ze "Świata według Kiepskich", aktywnie udzielał się w teatrze oraz grywał w serialach.

Reklama

- Jestem przede wszystkim aktorem teatralnym i współpracuję z krakowskim teatrem STU, gram tam od ponad trzydziestu lat i w tym roku szykuje mi się nawet jubileusz pracy artystycznej. Widzowie mogą mnie oglądać w roli Cześnika w "Zemście". Gram także Czepca i Widmo Jakuba Szeli w "Weselu". Niedawno wziąłem także udział w nowym przedsięwzięciu poza tym teatrem. To komedia "Czy jest na sali lekarz?", z którą objeżdżamy kraj. Tak samo jak spektakl "Andropauza", w którym gram. Poza tym trochę zmieniam front - mówił pytany o to, gdzie można go zobaczyć poza serialem.

W 2014 roku mogliśmy oglądać go w spektaklu Teatru Telewizji "Rewizor" oraz ciekawym epizodzie w "Na dobre i na złe". Jako muzyk jazzowy, niesforny pacjent Wiktorii Consalidy, chciał wziąć udział w ważnym koncercie, mimo niedawno przebytej operacji. Dla sztuki był gotów nawet uciec ze szpitala!

W 2019 roku wystąpił w filmie dokumentalnym "Pasjonaci", a rok później w ostatniej roli - spektaklu "Igraszki z diabłem".

Na razie nie wiadomo, co stanie się z jego postacią w "Świecie według Kiepskich". Widzowie już wylewają łzy pod informacjami o śmierci aktora, pisząc, że nikt nie będzie w stanie go zastąpić:

"Świetny aktor, wyrazy współczucia",

"Nie mogę w to uwierzyć, tak mi przykro",

"Żegnaj mój kochany Panie Boczku. Tyle razy co mi poprawiałeś humor... Będzie mi Ciebie brak. Niech Ci ziemia lekką będzie. Rozweselaj ich tam na górze. Dobrze?",

"'W mordę jeża', 'bo to moje ulubiene je'... Chyba te słowa każdemu z nas bedzie przypominać. Wspaniały aktor, wspaniały człowiek. Wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich",

"I już nie będzie 'pani Halineczko, pani Halineczko, afera jest'  albo 'pani Halineczko, bo to moje ulubiene som'... Szkoda. Bawił do łez" - piszą pod postem o śmierci aktora setki internautów.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje