Reklama

Joanna Koroniewska w zmysłowym wydaniu! "Sexy i nieco tajemnicza"

Joanna Koroniewska poprosiła ostatnio swoich fanów na Instagramie, by doradzili jej, który strój kąpielowy powinna zabrać na urlop. Aktorka zaproponowała dwie wersje i zdecydowanie przykuła uwagę internautów. Komplementów nie było końca!

Seksowna vs. dyskretna...?

Joanna Koroniewska oczarowała fanów "zabójczą" figurą. Artystka opublikowała na swoim koncie na Instagramie niezwykle zmysłowe kadry w dwóch strojach kąpielowych. Koroniewska przyznała się internautom, że właśnie planuje wyjazd na wakacje. Jednocześnie zapytała obserwatorów o ich zdanie w kwestii doboru kostiumów kąpielowych. Zdecydowana większość internautów opowiedziała się za pierwszym zdjęciem, na którym aktorka eksponuje płaski brzuch, a jej smukłe ciało doskonale wygląda w czarnym, wyciętym bikini. Drugi kadr nie urzekł fanów, bowiem przedstawia Joannę Koroniewską ubraną - a właściwie "opakowaną" - w dość mocno zabudowany kostium.   

Humorystyczny wpis Joanny Koroniewskiej

Przeszłość Joanny Koroniewskiej

Reklama

Głownie kojarzona jako aktorka teatralna, serialowa i dubbingowa oraz prezenterka telewizyjna, także - od 2014 roku - żona Macieja Dowbora. Joanna Koroniewska grała w serialach, takich jak: "Hotel 52" i "Komisarz Alex". Swego głosu użyczyła w kilku animacjach, w tym w oscarowej produkcji Disneya "Co w duszy gra".

Autor: Zuzanna Bartuś     

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje