Reklama

Joanna Koroniewska w bikini! 42-latka zachwyca!

Joanna Koroniewska jest jedną z najbardziej aktywnych w sieci gwiazd w Polsce. Aktorka chętnie wrzuca zdjęcia, na których można podziwiać jej figurę. Trzeba przyznać, że 42-latka zdecydowanie nie wygląda na swój wiek.

Joanna Koroniewska zachwyca na Instagramie

Joanna Koroniewska to aktorka, która pozostaje z internautami w stałym kontakcie, przez co jej Instagram tętni życiem! Aktorka, która skradła serca widzów rolą Małgosi w "M jak Miłość", aktywnie działa w mediach społecznościowych, publikując coraz to nowe fotografie. Tym razem 42-letnia gwiazda zaprezentowała zgrabną sylwetkę, pozując w stroju kąpielowym na tle górskiego domku. W opisie żona Macieja Dowbora zdradziła m.in., że wspomniane ujęcia powstały w podhalańskiej miejscowości Ząb.

Joannna Koroniewska cieszy się sporą grupą obserwatorów, którzy chętnie komentują każdy jej ruch w sieci. Nie inaczej było i tym razem? Pod najnowszym postem gwiazdy szybko znalazły się wypowiedzi pozostawione przez internautów.

Reklama

Lawina komplementów

Joanna Koroniewska w bikini to widok, który nie mógł przejść niezauważony w Internecie.

Joanna Koroniewska na swoim Instagramie zebrała już całkiem pokaźne grono obserwatorów: to ponad 600 tysięcy! To właśnie na swoim profilu piękna aktorka publikuje zarówno romantyczne kadry z mężem, jak i ujęcia zdradzające, jak spędza wolny czas. Na Instagramie pani Joasi znaleźć można także liczne odniesienia do kanału: "Dowbory Be Happy", gdzie małżeństwo w ciekawy sposób dzieli się swoimi przemyśleniami na rozmaite tematy. To także tam znana para gości wiele znanych osób, z którymi przeprowadza intrygujące rozmowy w ramach "Domówki u Dowborów". Śledzicie aktywność Joanny Koroniewskiej w mediach społecznościowych?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy