Reklama

Ślad

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1377
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joanna Koroniewska na odważnym zdjęciu w bikini

Joanna Koroniewska opublikowała w sieci zdjęcie w bikini. Odważny kadr znad morza opatrzyła zabawnym opisem!

Joanna Koroniewska należy do gwiazd, które aktywnie udzielają się w sieci. Internetowa galeria aktorki na Instagramie regularnie wzbogacana jest o nowe fotografie, które za każdym razem spotykają się z miłym odbiorem ze strony jej fanów. Żona Macieja Dowbora słynie z dużego dystansu do siebie. Kadry publikowane przez kobietę są naturalne, a nierzadko także bardzo zabawne. Tak było i tym razem.

Reklama

Gwiazda opublikowała na swoim profilu zdjęcie znad morza. Odważną fotografię w bikini Koroniewska opatrzyła humorystycznym opisem: "Wszystko w przyrodzie pozostaje jednak w równowadze. Jak nie masz obfitego biustu to przynajmniej duży... nos... wystaje... No cóż. Weszłam do wody do kostek. Tyle dałam radę!! Także nie macie mi czego zazdrościć. Jest lampaaaa totalna! Ściskam i Was ładuję!!!!" - napisała. 

Pod zdjęciami aktorki znanej między innymi dzięki roli w "M jak Miłość" oraz licznym teatralnym występom, zawsze pojawia się wiele komentarzy. Wierni fani gwiazdy ochoczo reagują na każdy opublikowany przez nią post. Z fotografią w bikini nie mogło więc być inaczej! Pod wakacyjnym kadrem internauci obdarowali kobietę masą miłych słów!

"Mały biust, ale jakie wielkie poczucie humoru i dystansu do siebie",  "Koroniewska się pojawi i dzień zaczyna się piękniej, buźka", "Idealna ze swym podejściem dla dzisiejszego świata", "Sylwetka nastolatki, uśmiech spełnionej kobiety", "Grunt to mieć dystans do siebie" - pisali fani.  RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje