Reklama

Ślad

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 1323
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co się stało z Laurą Samojłowicz?

U szczytu popularności, w atmosferze skandalu w 2013 roku odeszła z "Hotelu 52". I na 5 lat słuch o niej zaginął. Co działo się z Laurą Samojłowicz?

Laura Samojłowicz urodziła się w Hamburgu. Przez pierwsze lata dzieciństwa wychowywała się za granicą. Dzięki temu perfekcyjnie mówi po niemiecku. W wieku czterech lat przeprowadziła się na stałe do Polski. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej.

Reklama

Rozpoznawalność aktorce przyniosła rola Mai Chojnackiej, narzeczonej Rafała Mroczka, serialowego Pawła Zduńskiego, w "M jak miłość". Niestety, Majka, powodowana chorobliwą zazdrością o Magdę (Anna Mucha), wyjechała z Polski. Z ich ślubu wyszły nici. Zduński, pogrążony w wielkiej rozpaczy, znów został singlem.

W 2009 roku Samojłowicz odkryła przed światem swój talent wokalny. Wystąpiła w muzycznym show "Jak oni śpiewają" i została jego zwyciężczynią.

Na fali popularności w 2010 roku Laura dostała główną rolę w polsatowskim "Hotelu 52". Serial przez 3 lata był hitem ramówki. Jednak jej udział w produkcji zakończył się skandalem.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje