Reklama

Ślad

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1379
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksandra Hamkało chwali się... ciążowym brzuszkiem!

Aleksandra Hamkało, czyli Anna Szpunar ze "Śladu", za kilka miesięcy urodzi swe drugie dziecko. Aktorka właśnie pochwaliła się w mediach społecznościowych, że znów jest w ciąży. - Mąż zrobił - napisała na Instagramie pod zdjęciem, na którym prezentuje spory już brzuszek.

Kiedy w 2016 roku Aleksandra Hamkało oczekiwała na narodziny córki, stwierdziła w wywiadzie, że uwielbia być żoną, ale chyba jeszcze bardziej pokocha bycie mamą. Wkrótce po tym wyznaniu - gdy Jagna była już na świecie - aktorka zdradziła, że marzy, by mieć więcej dzieci... Od kilku miesięcy wie już, że Jagienka wkrótce przestanie być jedynaczką i jest z tego powodu bardzo zadowolona. Właśnie pochwaliła się ciążowym brzuszkiem...

Reklama

- Mąż zrobił - napisała w komentarzu do zdjęcia, na którym wyraźnie widać, że jest w błogosławionym stanie.

Informację o ciąży aktorki polubiło mnóstwo jej znajomych - koleżanek i kolegów po fachu. Filip Bobek przesłał Aleksandrze Hamkało serduszko, a Olga Frycz wyraziła nadzieję, że będzie... rosła zdrowa.

- Kolejne dziecko kwarantanny - stwierdziła anonimowa internautka, życząc aktorce przede wszystkim zdrowia.

Przypomnijmy, że Aleksandra Hamkało od ośmiu lat jest żoną kompozytora i realizatora dźwięku, Filipa Kalinowskiego. Wyszła za niego, mając zaledwie 23 lata.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje