Reklama

Simpsons

Simpsonowie

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marge nago - lepsza niż Mucha?

"Simpsonowie" szykują nie lada gratkę dla miłośników damskich wdzięków.

W najbliższą niedzielę, 15 listopada, w nowym odcinku zasłużonej i po prostu kultowej (To już 21. sezon, wyobrażacie sobie?) kreskówki zwykle stateczna, ale nie oszukujmy się - mająca diabła za skórą, Marge Simpson znajdzie się na okładce (równie zasłużonego) pisma "Playboy". Oczywiście wszystko to w szczytnym celu. Niestety Marge pokaże w czasie sesji odrobinę za dużo, co wpędzi całą rodzinę w poważny kłopot.

Reklama

Co ciekawe ten numer "Playboya" przeniknie z filmu animowanego wprost do prawdziwych kiosków w USA, gdzie będzie można go sobie spokojnie kupić. Ta kolaboracja Hugh Hefnera (twórca "Playboya", jest ktoś, kto o tym nie wie?) z Mattem Groeningiem (twórcą "Simpsonów" - a, o tym?) wynika zapewne z faktu, że papierowa erotyka boryka się od jakiegoś czasu z poważnym spadkiem sprzedaży (podziękujmy za to internetowemu porno). Dla wydawców "Playboya" rozkładówka z animowaną postacią jest szansą na przyciągnięcie młodszych czytelników, gdyż w tej chwili średni wiek nabywcy pisma to 35 lat.


REASUMUJĄC: O tym, że diabeł nie ubiera się u Prady, ani nigdzie indziej, ale lata na golasa, dowiemy się z nowego odcinka "Simpsonów" - "The Devil Wears Nada".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje