Reklama

Siła wyższa

Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 158
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowa oferta TVP 1 na nadchodzącą jesień

Dwie zupełnie nowe produkcje - "Siła wyższa" i "Wszystko przed nami" - oraz premierowe odcinki "Klanu", "Komisarza Aleksa" i "Ojca Mateusza" to propozycje TVP 1 dla fanów seriali na tegoroczną jesień. Nadchodzący sezon Jedynka rozpocznie już 2 września!

W pierwszy niedzielny wieczór września na antenie TVP 1 zadebiutuje "Siła wyższa" w reżyserii Wojciecha Adamczyka - serial opowiadający o perypetiach mnichów i buddystów, których los uczynił... sąsiadami. Świetną zabawę i odrobinę refleksji zapewni widzom plejada lubianych aktorów z Piotrem Fronczewskim, Anną Dereszowską, Katarzyną Żak i Piotrem Grabowskim na czele.

Reklama


Nieco dłużej na swoją premierę poczeka najnowsza produkcja Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki, która w Jedynce wystartuje dopiero 24 września. Na spotkania z sympatycznymi bohaterami serialu "Wszystko przed nami", którzy po latach pracy we Włoszech wracają do kraju i otwierają w Lublinie bar i hostel, TVP 1 zaprasza codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 18.15.

Fani "Ojca Mateusza" z pewnością z zadowoleniem powitają wiadomość, że Artur Żmijewski w roli detektywa w sutannie powróci na antenę już 6 września. W każdy czwartek o godzinie 20.20 będziemy mogli śledzić kryminalne historie, których rozwiązania podejmie się ksiądz Mateusz Żmigrodzki.

Po wakacyjnej przerwie do pracy w charakterze policyjnych detektywów powrócą też najsympatyczniejsi polscy komisarze - czworonożny Alex i jego opiekun Marek Bromski (Jakub Wesołowski). Jesienią rozwiążą oni 13 kolejnych zagadek kryminalnych i ulegną urokowi młodziutkiej pani weterynarz (Aleksandra Hamkało), która skradnie im serca. Na spotkania Aleksa i Marka z widzami Jedynka wybrała sobotnie wieczory. Pierwszy z premierowych odcinków 2. serii "Komisarza Aleksa" wyemitowany zostanie 8 września o godzinie 20.20.

Od 3 września od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.50 śledzić będziemy losy członków uwielbianej przez widzów rodziny Lubiczów oraz ich przyjaciół. Z bohaterami "Klanu" już od 15. lat codziennie spotyka się kilka milionów Polaków. Twórcy najdłużej emitowanego w TVP serialu zapewniają, że w nadchodzącym sezonie przygotowali dla fanów Lubiczów mnóstwo niespodzianek!

Także od 3 września w popołudniowym pasmie serialowym Jedynki pojawiać się będą   premierowe epizody amerykańskiej telenoweli "Moda na sukces" (od poniedziałku do piątku o godzinie 16.30).
"Moda na sukces" to nie jedyny serial zagraniczny, który dla swoich widzów przygotował 1. Program TVP. W późne poniedziałkowe wieczory (o godzinie 23.05) poznamy dalsze perypetie członków "Dynastii Tudorów", we wtorki o 22.30 spotykać się będziemy z bajecznie bogatymi nowojorczykami z "Seksu, kasy i kłopotów", a w sobotnie noce (o 23.50) na naszych ekranach królować będą przerażające "Żywe trupy".

Telewizyjna Jedynka odsłoniła wszystkie sekrety swojej jesiennej ramówki na konferencji prasowej, w której wzięły udział gwiazdy stacji i emitowanych w niej seriali.

Oto dokładny harmonogram jesiennych emisji seriali TVP 1:


Poniedziałek

16.30 "Moda na sukces" (od 3 września)
17.50 "Klan" (od 3 września)
18.15 "Wszystko przed nami" (od 24 września)
23.05 "Dynastia Tudorów II" (od 3 września)

Wtorek

16.30 "Moda na sukces"
17.50 "Klan"
18.15 "Wszystko przed nami"
22.30 "Seks, kasa i kłopoty 2" (od 13 września)

Środa

16.30 "Moda na sukces"
17.50 "Klan"
18.15 "Wszystko przed nami"

Czwartek

16.30 "Moda na sukces"
17.50 "Klan"
18.15 "Wszystko przed nami"
20.20 "Ojciec Mateusz" (od 6 września)

Piątek

16.30 "Moda na sukces"

Sobota

20.20 "Komisarz Alex" (od 8 września)
23.50 "Żywe trupy" (od 8 września)

Niedziela

20.20 "Siła wyższa" (od 2 września)

Sprawdźcie też nowe, jesienne ramówki:

TVP 2

TVNDowiedz się więcej na temat: seriale | TVP 1 | Siła wyższa | Wszystko przed nami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje