Reklama

Samo Życie

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W szponach modowego światka

Każdy rodzic dobrze wie, że małe dzieci to mały kłopot, duże dzieci - duży.

O prawdziwości tego powiedzenia przekonają się już niebawem Marysia Majewska (Edyta Olszówka) i Olgierd Zięba (Marek Kalita) z "Samego Życia". Niemało zmartwień przysporzy im Julia (Adrianna Chlebicka).

Reklama

Przypomnijmy, że jakiś czas temu urodą Julii zachwycił się scout poszukujący młodych dziewczyn do pracy modelki. Zaproponował jej współpracę. Mimo początkowych oporów i obaw opiekunów Julii - Marii oraz Olgierda, spróbuje swoich sił w zawodzie.

Dziewczynę tak zafascynuje świat mody, sesji zdjęciowych, pięknych strojów i przystojnych fotografów, że szybko się w tym zatraci.

Będzie to miało swoje poważne następstwa - opuści się w nauce, zacznie wagarować, a w domu coraz częściej nie będzie potrafiła dogadać się z rodziną.

Sięgnie po używki, które wcześniej ją nie interesowały.

- W jednej chwili diametralnie zmieni się życie mojej bohaterki - zauważa Adrianna Chlebicka. - Na pierwszym miejscu postawi zdobycie sławy jako modelka.

Zachłyśnie się poważnie nieznanym jej dotąd światkiem. Nie mogę za wiele zdradzać, więc powiem tylko tyle, że sama jestem ciekawa, czy Julia ocknie się w pewnym momencie i zda sobie sprawę, że stacza się na samo dno.

Uroda młodziutkiej dziewczyny nie ujdzie uwadze Regulskiego (Paweł Szwed), mężczyzny, który wiele znaczy w świecie mody.

- Dzięki niemu dostanie szansę wyjazdu do Mediolanu na sesję zdjęciową - zdradza Adrianna Chlebicka.

- Stanie się to w 1489. odcinku serialu (emisja w środę 9 czerwca). Choć to spełnienie jej marzeń, zacznie się wahać. Po pierwsze, będzie obawiała się reakcji Marysi i wujka. Z drugiej - z Regulskim nie ma najlepszych skojarzeń. Co więcej - mężczyzna w pewien sposób ją wykorzystał…

Adrianna Chlebicka także myśli zająć się modelingiem. Nic dziwnego - oprócz niezwykłej urody może pochwalić się nienaganną figurą.

- Interesuję się pracą modelki, staram się pójść w tym kierunku, ale to dopiero początki - zdradza.

- Chciałabym także zostać aktorką. Już jako kilkumiesięczne dziecko występowałam przed kamerami. Zobaczymy, czy uda mi się spełnić to marzenie.

Wszystko przecież wciąż przede mną!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje