Reklama

Samo Życie

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 415
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozbije jego małżeństwo?

Fascynacja, namiętny seks i... poważne kłopoty. Pino może stracić kontrolę nad swoim życiem. Żeby zdobyć kolejnego mężczyznę, Aneta wykorzysta swój urok, temperament i intrygi.

Energiczna, ambitna, inteligentna i wyjątkowo odporna na życiowe przeciwności. Taka jest na pewno Aneta Walińska (Edyta Herbuś). Wie, czego chce i jak to osiągnąć. Droga, którą przebyła od pomocy domowej u dość podejrzanego pracodawcy do asystentki redaktora naczelnego "Samego Życia", budzi respekt, chociaż nie sympatię. Dla Anety cel uświęca środki.

Reklama

Pino porzuci żonę?

Najnowszą zdobyczą Anety okazał się Pino (Stefano Terrazzino). Dziewczyna dowiedziała się o jego kryzysie małżeńskim i pod pretekstem nauki włoskiego odwiedziła go. Wystarczyło kilka kobiecych sztuczek, by południowiec zupełnie się zapomniał. Czy namiętne chwile, które spędzili ze sobą Aneta i Pino, to początek nowego związku? Powstają właśnie odcinki, w których dojdzie do istotnych rozstrzygnięć.

- Dziewczyna jest przekonana, że kontroluje sytuację, a Pino jest dla niej gotów na wszystko - mówi Jarosław Ciesielski z produkcji "Samego życia".

- Jednak dla Włocha to wcale nie jest takie oczywiste. On ma inny punkt widzenia na romanse, typowy dla jego rodaków. To, że mężczyznę zafascynowała jakaś kobieta, wcale nie jest jeszcze powodem do rozbijania rodziny. Zwłaszcza takiej, która ma się powiększyć. Agnieszka Trattini (Aneta Todorczuk-Perchuć) spodziewa się dziecka. W tym wypadku scenariusz serialu splótł się z prawdziwym życiem, bo aktorka jest już w zaawansowanej ciąży. O tym od dawna marzył Przyjście na świat serialowego dziecka, które poznamy we wrześniu (wtedy też okaże się, czy to chłopiec, czy dziewczynka) będzie spełnieniem marzeń Włocha.

W tej sytuacji nie ma mowy o rozbijaniu małżeństwa. Powie Anecie, że to, co zaszło między nimi, to przypadek. Mogą zostać przyjaciółmi, ale nie kochankami. Będzie liczył, że to wystarczy. To błąd, bo Aneta na pewno nie jest skrzywdzonym dziewczęciem, które popłacze i pogodzi się z sytuacją.

Intrygantka

- Zrobi wszystko, żeby skłócić Pino z Agnieszką i doprowadzić do ich rozstania - mówi Jarosław Ciesielski.

- Jest naprawdę niebezpiecznym przeciwnikiem i ma pomysł na intrygę, w którą wciągnie kogoś z otoczenia Agnieszki. Stanie się to, co już kiedyś przewidywała Edyta Herbuś, mówiąc o przyszłości swojej bohaterki: Aneta będzie odsłaniać coraz ciemniejszą stronę osobowości. Pino ściągnął na siebie poważne kłopoty...

Igor Paja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje