Samo Życie

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 515
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy ich romans wyjdzie na jaw?

Przystojny Pino (Stefano Terrazzino) wpadł w sidła tyleż pięknej, co przebiegłej Anety (Edyta Herbuś). Czy dla nowej kochanki zdecyduje się na rozwód z Agnieszką (Aneta Todorczuk-Perchuć)?

Małżeństwo Agnieszki, ambitnej dziennikarki "Samego Życia", z przystojnym południowcem przeżywa poważny kryzys. Para po raz kolejny znalazła się na ostrym zakręcie i nijak nie potrafi się porozumieć. Na dodatek w życiu Pino pojawiła się atrakcyjna Aneta, która pod pretekstem korepetycji z języka włoskiego zaciągnęła go do łóżka.

Tratini w jednej chwili zapomniał, że ma żonę i że za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Połączy ich seks

- Pino jest wyjątkowo czuły na kobiece wdzięki - mówi o swoim bohaterze Stefano Terrazzino.

- A Aneta świetnie wie, jak owinąć sobie faceta wokół palca. Dość powiedzieć, że mój bohater nawet nie zauważył, gdy wylądował z nią na kuchennym blacie, a potem w sypialni. Górę nad rozumem wzięło pożądanie. O wierności nawet nie pomyślał. Trudno oprzeć się tak namiętnej kobiecie, jaką jest Aneta…

Reklama

- Gorący seks i poważny związek to jednak dwie całkiem różne sprawy. Tymczasem Aneta niczego nie robi bez powodu. Nie bez kozery wybrała właśnie Pino na swoją kolejną zdobycz - wcześniej dowiedziała się o tym, że jego małżeństwo z Agnieszką wisi na włosku i postanowiła go zdobyć. Może nie na całe życie, ale z całą pewnością na dłużej niż jedną noc. Anecie wydaje się, że skoro Pino zrobił skok w bok, jego rozwód jest już przesądzony.

- Gdy w związku dochodzi do zdrady, rozstanie wydaje się jedynym słusznym rozwiązaniem - komentuje Edyta Herbuś.

Którą wybierze?

Aneta i Pino mają więc zupełnie inne intencje. Dla niego romans z nią to jedynie seksualna przygoda, natomiast dla niej - początek kolejnego rozdziału w życiu.

- Konfrontacja wydaje się nieunikniona - ujawnia Edyta Herbuś. Zaraz po wakacjach między kochankami dojdzie do rozmowy w cztery oczy. Pino da Anecie do zrozumienia, że może zapomnieć o jego rozwodzie z Agnieszką.

- Od zawsze marzyłem o tym, żeby zostać ojcem - oświadczy kochance prosto w oczy.

- Moja żona wkrótce urodzi mi syna lub córkę. Jak mógłbym ją w tej sytuacji zostawić? Rodzina jest przecież najważniejsza! Natomiast my możemy zostać… przyjaciółmi.

Co na to Aneta? Z całą pewnością się nie podda. I nie zostawi kochanka zupełnie bez walki. Zaweźmie się i postanowi za wszelką cenę rozbić małżeństwo Pino i Agnieszki. A jest zdolna do największych podłości. To mistrzyni intryg. Poza tym ma w ręku broń: dowód zdrady Tratiniego. Bo czy Agnieszka będzie chciała być z mężem, który po raz kolejny zawiódł jej zaufanie?


Podboje Anety

Swojego pierwszego kochanka Adka Grzelkę poznała przez przypadek. Aneta Walińska pracowała wtedy jako kelnerka w "Restauracji Japońskiej". Nieoczekiwanie została jego gospodynią domową i kochanką. Następnie uwiodła Jerzego Bartnika, redaktora naczelnego "Samego Życia", który stracił dla niej głowę i zrobił z niej swoją asystentkę. Gdy Bartnik przestał być jej potrzebny, zagięła parol na Giuseppe "Pino" Tratiniego.

wim

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Samo Życie | romans

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy