Reklama

Julia Wieniawa zapozowała w bieliźnie! Rozpala zmysły

Julia Wieniawa doskonale wie, jak zachwycić fanów! Najnowsze fotografie na jej instagramowym profilu cieszą się ogromnym zainteresowaniem i rozpalają zmysły. Młoda aktorka zapozowała w białej bieliźnie. Co za widok!

Kariera Julii Wieniawy

Julia Wieniawa zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki "Rodzince.pl". Rola w popularnym serialu była początkiem oszałamiającej kariery aktorki, która na dużym ekranie zadebiutowała w "Kobietach mafii" Patryka Vegi, a później występowała m. in. w filmach "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" czy "Small World" oraz w serialu "Zawsze warto". 

Popularność zdobyła jednak nie tylko za sprawą swoich ról. Wieniawa to prawdziwy człowiek renesansu. Nagrywa muzykę, bierze udział w kolejnych kampaniach, rozwija własne marki i aktywnie udziela się w sieci. Choć spokojnie mogłaby pozwolić sobie na dłuższą przerwę, wcale nie zamierza zwalniać tempa.

Reklama

Zobacz też: "Klan": Joanna Kurowska przebierała się za mężczyzn! Chciała być... Czereśniakiem!

Julia Wieniawa wystąpi z Cezarym Pazurą

Jeszcze w tym roku premierę będzie miała druga część slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z Julią Wieniawą w obsadzie. Nie będzie to jedyna w najbliższym czasie okazja do zobaczenia 23-letniej aktorki na ekranie. Młoda gwiazda już pracuje nad kolejnym projektem. To komedia gangsterska "Nie cudzołóż i nie kradnij", która ma trafić do kin w 2022 roku. Zdjęcia rozpoczęły się kilka dni temu.

W filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" zobaczymy też m. in. Mateusza Banasiuka, Mariusza Drężka oraz Cezarego Pazurę. Pod wspólną fotografią z tym ostatnim Julia Wieniawa zamieściła wymowny podpis: "podwójne kłopoty". Pazura także nie omieszkał pochwalić się zdjęciem z młodszą koleżanką z branży.

Julia Wieniawa już kilka dni temu chwaliła się w mediach społecznościowych jednym kadrem z wykonanej na potrzeby nowego projektu filmowego sesji zdjęciowej. Później w sieci pojawiły się kolejne. Obok fotografii, na których w białym stroju z bieliźnianym gorsetem i wielkimi skrzydłami wygląda jak prawdziwy anioł, trudno przejść obojętnie. Domyślacie się, w jaką postać się wcieli?

Autor: Maria Staroń
Zobacz też: "M jak miłość": Odcinek 1612. Mieszkańcy Grabiny są w niebezpieczeństwie!

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje