Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 26726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Piotr Pręgowski chciał odebrać sobie życie!

Piotr Pręgowski, czyli Patryk Pietrek z "Rancza", jest jednym z niewielu polskich aktorów, którzy otwarcie mówią o depresji i myślach samobójczych. Odtwórca roli Krashan Bhamaradżanga w kultowych "Zmienikach" przyznaje, że był już jedną nogą na tamtym świecie! Chciał się zabić z powodu frustracji i braku perspektyw...


Piotr Pręgowski nie kryje, że kiedy był dzieckiem, wcale nie marzył o aktorstwie, bo pasjonował się sportem i zamierzał zostać... olimpijczykiem. Dopiero podczas nauki w technikum obróbki skrawaniem doszedł do wniosku, że szkoła teatralna jest miejscem idealnym dla niego.

Reklama

- Chciałem być aktorem, a w dodatku na egzaminie do szkoły teatralnej nie było chemii ani fizyki - żartuje.

Swe pierwsze role - partyzanta w jednym z odcinków "Polskich dróg" i studenta w filmie "Barwy ochronne" - Piotr Pręgowski zagrał jeszcze przed ukończeniem warszawskiej PWST. Tuż po odebraniu dyplomu wystąpił w niezapomnianym "Misiu", a wkrótce potem w serialu "Zmiennicy" Stanisława Barei, po emisji którego z dnia na dzień zyskał popularność, o jakiej nawet nie śmiał marzyć. Niestety, na kolejną rolę musiał czekać aż 5 lat.

- To był najgorszy okres mojego życia. Właściwie... przestałem wtedy istnieć. Nie chciano mnie zatrudnić do żadnej, choćby i miernej produkcji - wspominał w wywiadzie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje