Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 26258
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Co się dzieje z Patricią Kazadi? Dlaczego zniknęła z TV?

W wieku 17 lat została najmłodszą prezenterką stacji TVN Lingua. Po latach wspominała, że trafiła tam trochę przez przypadek. Została zauważona podczas jednej z akcji charytatywnych i zaproszona na casting. Później z prowadzącej stała się współautorką tekstów oraz autorką scenariuszy do programu. Po tym młoda gwiazda zaczęła wspinać się na szczyt. Prawdziwą popularność zdobyła jako prowadząca "You Can Dance". 

Reklama

Mimo młodego wieku była do tego bardzo dobrze przygotowana. Przez kilka lat niemal nie znikała z ekranów. Była prezenterką, aktorką, tancerką i piosenkarką. Pracowała niemal non-stop. Wystąpiła m.in. w "Na Wspólnej", "Daleko od noszy", "Fali zbrodni", "Egzaminie z życia" czy "Ranczu". Pojawiała się głównie w telewizji, ale ma na swoim koncie również role filmowe. 

"Jeżeli chodzi o film to na pewno "Święty Interes", dzięki któremu dostałam nominację na festiwalu w Gdyni za najlepszą rolę drugoplanową. Jeśli chodzi o serial, to zdecydowanie najpiękniejsza przygodą był "Bodo". Zawsze marzyłam o tym, żeby zagrać postać, która autentycznie istniała" - odpowiadała pytana o swoje ulubione role.  

Od pewnego czasu Patricia Kazadi nie pojawia się tak często w telewizji. Nigdy nie ukrywała, że jej największą pasją jest muzyka i to właśnie na tej dziedzinie chce się skupić. "Dotąd ludzie kojarzyli mnie jako dziewczynę od wszystkiego. Jakiś czas temu świadomie zrezygnowałam z prowadzenia programów telewizyjnych, choć ciekawych propozycji nie brakowało. Postanowiłam się wyciszyć na kilka miesięcy, żeby już za chwilę ponownie dać się poznać jako wokalistka. Muzyka jest czymś, co kocham najbardziej, i to z nią chciałabym być kojarzona" - opowiadała "Super Expressowi". W 2020 roku wróciła na ekrany  w mini-serialu "Kwarantanna". 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje