Reklama

Marianna Gierszewska karmi synka piersią publicznie. Czy to przystoi?

Jako młoda gwiazda a także świeżo-upieczona mama, Marianna Gierszewska często upublicznia swoje życie w mediach społecznościowych. Niedawno udostępniła w sieci zdjęcie, na którym widać, jak karmi piersią swojego kilkumiesięcznego synka. Czy pochwalacie upublicznianie tak intymnego procesu?

Publiczne kamienie piersią przez matki

W społeczeństwie rzadko zostaje wszczęta dyskusja odnośnie karmienia piersią w miejscach publicznych, lub rozpowszechniania tego typu procesu w Internecie. Aktorka Marianna Gierszewska przełamuje temat tabu. Bowiem młoda mama zamieściła zdjęcie, na którym karmi piersią swego synka Ignasia. Artystka zaznacza, że bardzo istotne jest, aby kobiety w czasie karmienia piersią wyjątkowo dbały o siebie. Warto otaczać się miłością, czułością, wyzbyć się gniewu i zminimalizować oddziałujący stres. Aktorka udziela także rad, jak nie dopuścić do zaniku laktacji. Wskazuje, że częstym powodem utraty pokarmu przez kobiety, są niewłaściwe zachowania: przede wszystkim negatywne postrzeganie świata i siebie oraz niepotrzebne nerwy. Marianna Gierszewska apeluje do matek o rozwagę, samoakceptację i odpowiednią pielęgnację ciała po porodzie. 

Wpis aktorki daje do myślenia

Marianna Gierszewska jako aktorka młodego pokolenia

Reklama

Marianna ma 25 lat. Zyskała popularność dzięki dwusezonowemu, kryminalnemu serialowi telewizyjnemu "Pułapka" (2018-2019). Młoda aktorka wcieliła się w rolę Ewy Maj - gnębionej wychowanki domu dziecka, która pewnego dnia poznaje sławną powieściopisarkę. To spotkanie odmienia nędzny los bohaterki i zapoczątkowuje ciąg - niespodziewanych, mrożących krew w żyłach - zdarzeń. Gierszewska zagrała u boku Agaty Kuleszy, a serialowy debiut młodej aktorki został bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków. Niedawno Marianna wyszła za mąż za swego ukochanego Miłosza Gierszewskiego. Internauci mogą lepiej ją kojarzyć dzięki nazwisku panieńskiemu - Kowalewska.

Zobacz więcej:

"Miłość w czasach wojny": Nowy serial TVP

Grażyna Szapołowska pokazała się w skąpym stroju!

Autor: Zuzanna Bartuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL