Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 5953
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Tak mieszka Małgorzata Socha. Gwiazda lubi ciepłe wnętrza

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda "Przyjaciółek" cieszy się ogromną sympatią widzów. Fani uwielbiają ją za jej naturalność oraz pogodę ducha.

Aktorka jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Zamieszcza na nim nie tylko rzeczy związane z jej życiem zawodowym, ale również prywatnym. Nie brakuje na nim zdjęć z jej pięknego domu. Fani mogli zaglądnąć do jego wnętrza podczas lockdownu wywołanego epidemią koronawirusa.   

Reklama

Małgorzata Socha jest szczęśliwą żoną i matką trójki uroczych dzieci. Chociaż aktorka umieszcza ich wspólne fotografie, to stara się nie pokazywać twarzy dzieci. Fani mogą jednak zobaczyć, jak spędzają wspólnie czas. Aktorka nie ukrywa, że rodzina jest dla niej najważniejsza.

Razem z rodziną mieszkają w okolicy Michałowic. Dom ma 350 m2, a cała działka to aż 1000 m2. Według jednego z tabloidów wartość nieruchomości szacowana jest na 2 mln złotych. Posiadłość otoczona jest przez okazały ogród. W słoneczne dni cała rodzina może się tu bawić i relaksować. Wysoki płot z cegieł zapewnia rodzinie aktorki ochronę przez ciekawskimi.

Kuchnia często jest sercem domu. Wnętrze kuchni aktorki utrzymane jest w białych kolorach. Przy meblach znajduje się ściana imitująca cegły. Małgorzata Socha postawiła na czarne dodatki, które doskonale uzupełniają klasyczny wygląd pomieszczenia. Jest to miejsce, w którym aktorka lubi spędzać czas na wspólnym gotowaniu ze swoimi bliskimi. Ich wspólne wypieki Socha często pokazuje na Instagramie. Niedaleko znajduje się jadalnia z dużym drewnianym stołem. Jest to miejsce nie tylko do jedzenia. Dzieci aktorki często się przy nim bawią.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje