Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Gorący seks Jerzego i Zuzy!

Związek Zuzy (Anita Sokołowska) i Jerzego (Mariusz Bonaszewski) rozkwitnie. Ginter porwie Markiewicz z banku i para spędzi bardzo namiętny wieczór. Co na to Inga (Małgorzata Socha)? Poznajcie szczegóły!


Reklama


W gabinecie Zuzy zjawi się niezapowiedziany gość, Jerzy. Po tym jak Ginter porwie Markiewicz z pracy, spędzą ze sobą bardzo romantyczny i namiętny wieczór.

Udadzą się do kawiarni, aby posłuchać jazzu i nacieszyć się swoim towarzystwem. Jerzy zaproponuje taniec. Pani dyrektor będzie zachwycona, kołysząc się lekko w rytm muzyki.

Adorowanie, zakochanej po uszy Zuzy, znajdzie finał w łóżku Jerzego! Przez to, Ginter zapomni o spotkaniu z córką. Gdy przybędzie na miejsce, w którym umówił się z Ingą (Małgorzata Socha), będzie już za późno.

Pod koniec dnia przyjaciółki spotkają się w kawiarni. Nagle dobieganie do nich spóźniona Zuza. Dziewczyny, od razu domyślą się, że przyjaciółka spędziła z kimś namiętne chwile.

Jak zachowa się Zuza? Czy będzie miała odwagę powiedzieć o tym przy Indze? Przekonamy się jutro, 26 marca, o godzinie 21.05, w Polsacie.

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje